MMA PLNajnowszeClout MMABójka pod Biedronką przebija bójki pod Żabką! Marcoń i Cios starli się pod dyskontem [WIDEO]

Bójka pod Biedronką przebija bójki pod Żabką! Marcoń i Cios starli się pod dyskontem [WIDEO]

Wygląda na to, że wczorajsza bójka pod Biedronką przebija wszystkie bójki pod Żabką, o jakich mowa była w środowisku freakowym w Polsce. Tym, którzy nie są w temacie, a najprawdopodobniej jest tych osób cała masa, tłumaczymy, że wczoraj wieczorem pod dyskontem Biedronka starli się Natan Marcoń i Adrian Cios.

Marcoń i Cios starli się pod Biedronką

Całą sytuacja miała miejsce po wczorajszym programie promującym nadchodzącą wielkimi krokami galę Clout MMA 5, która odbędzie się już w sobotę 8 czerwca.

Już w trakcie programu Natan Marcoń i Adrian Cios zaczęli się ze sobą bić, a bójka ta została przeniesiona na ulicę i zawodnicy freakowi zmierzyli się pod Biedronką.

Marcoń i Cios starli się pod Biedronką

Na ten moment w środowisku freakowym znane były bójki pod Żabkami, w których Jacek Murański miał swoich rywali nokautować niczym Hulk.

Przypomnienie legendy o walce pod Żabką poniżej:

Teraz natomiast mamy kolejny epizod walki pod dyskontem. W roli głównej tym razem wystąpiła Biedronka, a pod jej logo na oczach ochrony starli się Natan Marcoń i Adrian Cios.

Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Natan Marcoń ma wystąpić na gali Clout MMA 5. Jego rywalem będzie Łukasz „Cameraboy” Pawłowski. Będziecie oglądać to wydarzenie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis