MMA PLNajnowszeJan BłachowiczBłachowicz mocno o przegranej Pudziana: Trenował gdzieś w piwnicy i efekty widzieliśmy wszyscy! [WIDEO]

Błachowicz mocno o przegranej Pudziana: Trenował gdzieś w piwnicy i efekty widzieliśmy wszyscy! [WIDEO]

Jan Błachowicz był obecny na gali XTB KSW 77 w Gliwicach, gdzie z bliska miał okazję zobaczyć walkę pomiędzy Mamedem Khalidovem i Mariuszem Pudzianowskim. Były mistrz UFC w rozmowie z naszym portalem przyznał, że liczył na trochę dłuższą walkę.

Błachowicz

Jan ostatni pojedynek odnotował podczas gali UFC 282 w Las Vegas, gdzie ponownie stanął przed szansą mistrzowską. Po 5-rundach walki z Magomedem Anakalaevem ogłoszono remis.

Od początku mieliśmy mocne wymiany w stójce. Ankalaev momentami mocno przyśpieszał i do samego końca był niebezpieczny. Błachowicz zaczął trafiać ciosami… Dodatkowo kolejne liczne kopnięcia mocno naruszyły przeciwnika. Rosjanin coraz ciężej przyjmował kolejne kopnięcia. Wielu kibiców myślało już, że walka zakończy się w podobny sposób – co z Aleksandarem Rakiciem.

Rosjanin przetrwał kryzys. W czwartej i piątej odsłonie sprowadził Polaka, a z góry dominował. Po 5-rundach sędziowie ogłosili remis.

Błachowicz: Mamed zrobił co miał zrobić!

Jan Błachowicz skomentował walkę Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim, do której doszło w sobotę na gali XTB KSW 77.

Mamed zrobił co miał zrobić, Pudzian odpuścił. Nie wiem co powiedzieć o postawie Maria. Trenował, gdzieś w piwnicy, sam schował się i efekty widzieliśmy dzisiaj wszyscy. No trochę przykro, bo myślałem, że jednak zobaczę troszeczkę więcej – odpuścił (…) Z całym szacunkiem do Maria za to co osiągnął oczywiście, żeby mnie źle nie odebrać, ale po prostu odpuścił. Nie było woli przetrwania – widziałem siebie z walki z Gloverem. Taki flashback. Tylko ja przetrwałem do drugiej rundy (śmiech)

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Marcin Wrzosek chciałby zmierzyć się z Murańskim: Stwierdził, że ja atakuje jego tatę! Co wy na to?

Marcin Wrzosek w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco przyznał, że chciałby w niedalekiej przyszłości zmierzyć się z Mateuszem Murańskim. ”Polish Zombie” ma do wyjaśnienia z ”Muranem” pewną sytuację.

Sylwester Wardęga wyznał czego brakuje KSW: Czemu influencerzy są popularni w sieci?

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą KSW 77. Podczas niej, Adam Soldaev poruszył ciekawą kwestię. Zaistniałą sytuację skomentował Sylwester Wardęga.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis