MMA PLNajnowszeMarcin NajmanBinkowski z przesłaniem do Polaków: Jeżeli zarabia hajs to tylko… Najman mocno odpowiada!

Binkowski z przesłaniem do Polaków: Jeżeli zarabia hajs to tylko… Najman mocno odpowiada!

Artur Binkowski w rozmowie z kanałem ”Koloseum” ponownie mocno wypowiedział się o Marcinie Najmanie. Ponadto olimpijczyk miał przesłanie do Polaków, którzy wykupują i oglądają ”El Testosterona”. Równie szybko Najman odpowiedział na słowa Binkowskiego.

Najman

Binkowski pojawił się na drugiej konferencji MMA VIP 5. Przypomnijmy, że w karcie walk pojawi się jego kolega ”Tasman”. Binkowski był gościem specjalnym, który nowym/młodym twórcom internetowym dawał wskazówki na temat walki.

Przypomnijmy, że Binkowski był przymierzany jako przeciwnik Marcina Najmana na Narodowej Gali Boksu, która w 2018 roku odbyła się na Stadionie Narodowym. Ostatecznie Artur został ściągnięty z karty – choć szumu przy tym wydarzenia narobił… Start Binkowskiego został odwołany z powodu rasistowskich wypowiedzi.

Najman odpowiada!

Artur Binkowski na kanale ”Koloseum” miał przesłanie do wszystkich Polaków, którzy wykupują PPV, aby oglądać walkę Marcina Najmana.

Proszę tylko nie porównujcie prawdziwego gladiatora, którym jest Andrzej do jakiegoś nieudacznika, którym jest Najman. To, że on potrafił tam jakoś się wbić i zrobić jakiś hajs, wystąpić przed kamerami i z Andrzejem, to podziwiajmy takiego nieudacznika jak Najman za to, że on nie umie ani walczyć w boksie, ani w parterze, a potrafi tam się wkleić przed telewizor i zarobić hajs (…)Nie wiem, dlaczego wy to robicie. Jeżeli Najman zarabia ten hajs to tylko, dlatego że to wy oglądacie to. Ktoś wykupuje te PPV, że z tego zarabia. To co Polska jest chora? Że wszyscy wiemy z góry jak dana walka będzie wyglądać, bo on to zrobił przynajmniej milion razy, że wchodzi, zrobi dwa kroki i odklepuje. I co to dla was zabawa? Nie wiem, Polacy w Polsce są tacy zdołowani swoim życiem codziennym, co lekką depresję przechodzicie? Jeżeli coś to ja proponuje idźcie do zoo, oglądajcie zwierzęta zamknięte w klatkach po co się podkładać pod takie Najmanowskie szambo.     

Cała rozmowa poniżej:

”El Testosteron” na te słowa postanowił odpowiedzieć na twitterze.

Do Kanadyjczyków się zwróć Nierobie, a nie do Polaków !

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis