MMA PLNajnowszeArkadiusz WrzosekBatra zapewnia: Moim celem jako organizatora jest doprowadzenie do walki Wrzosek-Sarara w K-1!

Batra zapewnia: Moim celem jako organizatora jest doprowadzenie do walki Wrzosek-Sarara w K-1!

Bartosz Batra wraz z Tomaszem Sararą pojawił się wczoraj w programie ”Fajt Park” w Kanale Sportowym. Głównym tematem była oczywiście pierwsza edycja Strike King, która odbędzie się w najbliższą sobotę w Kopalni Soli w Wieliczce. W main evencie wystąpi wspomniany już Sarara. Batra jest jednym z właścicieli organizacji i w programie zapewnił, że jego celem jako organizatora będzie doprowadzenie do walki Tomasza z Arkadiuszem Wrzoskiem w formule K-1.

Batra

Tomasz Sarara już w sobotę stoczy kolejny pojedynek. Nasz czołowy ciężki pojawi się w main evencie, gdzie skrzyżuje rękawice z zawodnikiem młodego pokolenia – Alin “Bestia” Nechita.

Do walki Wrzosek-Sarara doszło w main evencie KSW 73 w Warszawie. Nie udało się w K-1, a udało się w MMA! Pojedynek dostarczył mnóstwo emocji – mieliśmy, bowiem wiele zwrotów akcji. Ostatecznie zawodnik publiczności w trzeciej odsłonie zakończył walkę przed czasem. Warto zaznaczyć, że Sarara również miał swoje momenty, aby zakończyć pojedynek przed czasem, ale nie wykorzystał szansy.

Batra: Nie ukrywam to jest mój cel!

Bartosz Batra wyjaśnił – co jest jego celem jako organizatora Strike King.

Nie ukrywam moim marzeniem, może celem jako organizatora jest doprowadzenie do walki Tomasz Sarara kontra Arek Wrzosek w kickboxingu na gali Strike King. To jest jeden z celów – moich jako organizatora. To jest zawodnik KSW na dzień dzisiejszy, z tego co wiem ma ważny kontrakt, nie wiem co będzie robił później. Mówię tak nic nie trwa wiecznie, rynek jest duży, zawsze możemy przedstawić naszą ofertę. Chciałbym, aby taka walka się odbyła, a jak nie ta to jakaś równie duża z udziałem zawodników KSW, lub ex zawodników KSW. Jeśli chodzi o takie biznesowe rzeczy to mnie nie pytajcie, bo nie będę mówił (śmiech).    

Cały program poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis