MMA PLBez kategoriiBatony FAME MMA w nowej odsłonie! Znamy kolejny smak! Od kiedy i gdzie dostępny?

Batony FAME MMA w nowej odsłonie! Znamy kolejny smak! Od kiedy i gdzie dostępny?

Batony FAME MMA dostępne w nowej odsłonie! Do mocno czekoladowej słodkości dołączył smak słony karmel. Tak samo jak poprzednik, one dostępne tylko w jednej sieci handlowej. Cena produktu nie będzie się różniła od czekoladowej wersji.

Batony FAME MMA w nowej odsłonie! Znamy kolejny smak! Od kiedy i gdzie dostępny?
Foto: Batony FAME MMA w nowej odsłonie! Znamy kolejny smak! Od kiedy i gdzie dostępny?

Transmisja FAME MMA 15 będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ.

Słodycz od FAME MMA robi furorę! Z każdym dniem konsumenci coraz chętniej sięgają po batona. Już teraz wiemy, że 37-gramowe opakowanie batona FAME MMA kosztuje 2,99 zł.

Póki co nie można zobaczyć go w żadnym innym sklepie niż sieć Biedronka. Jeśli chodzi o drugą wersję słodkości, cena prawdopodobnie pozostaje taka sama. Smak słony karmel swoją premierę będzie miał w piątek 28 sierpnia.

Batony FAME MMA w nowej odsłonie

Póki co spróbować mogli go uczestnicy ostatniej konferencji FAME oraz widzowie, którym udało się złapać batona. Według opinii jest on naprawdę smaczny.

Ostatnio rozebraliśmy słodycz na czynniki pierwsze i oceniliśmy go pod każdym względem. Więcej na ten temat można przeczytać poniżej:

Gala FAME MMA 15 odbędzie się w piątek 26 lipca w Łodzi. Dzień wcześniej kibice będą mieli okazję oglądać media trening oraz ważenie wszystkich zawodników. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Reklama nowego smaku batona FAME MMA była dostępna na konferencji. Dany moment transmisji prezentujemy poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis