MMA PLNajnowszePrime MMABagieta obraził Daro Lwa za co dostał lepca! Wystarczyło jedno słowo, które rozwścieczyło króla dżungli [WIDEO]

Bagieta obraził Daro Lwa za co dostał lepca! Wystarczyło jedno słowo, które rozwścieczyło króla dżungli [WIDEO]

Wczoraj w sieci odbyła się transmisja z programu Zadyma promującego nadchodzącą galę PRIME 8. Podczas tego wydarzenia kibice zobaczyli słowne starcia niektórych uczestników zbliżającej się imprezy. To tam Bagieta obraził Daro Lwa, za co dostał potężnego lepca od “króla dżungli”.

Bagieta obraził Daro Lwa

Starcie Bagiety z Daro Lwem będzie jedną z głównych atrakcji gali PRIME 8, która odbędzie się już w sobotę 13 kwietnia. Miejsce tego wydarzenia póki co nie jest znane, bowiem pierwotna hala, która miała stać się areną zmagań zawodników PRIME – Arena Gorzów w Gorzowie Wielkopolskim zrezygnowała ze współpracy z tą freakową organizacją.

Przypominamy, że walką wieczoru całej gali PRIME 8 będzie pojedynek Don Kasjo vs Tańcula.

Bagieta obraził Daro Lwa za co dostał lepca! Wystarczyło jedno słowo!

Na wczorajszej Zadymie natomiast oglądaliśmy bardzo rozzłoszczonego Daro Lwa. Popularny freak fighter, został obrażony przez swojego najbliższego przeciwnika i postanowił wstać od stołu konferencyjnego i wymierzyć mu sprawiedliwość potężnym lepcem.

Jakie słowo rozwścieczyło Daro Lwa? Ano chodzi o nazwanie go… “menelem”.

“Król Dżungli” menelem na pewno nie jest, więc Daro Lew postanowił się Bagiecie odwdzięczyć przemocą.

Zobaczcie jak ta sytuacja wyglądała:

A Wy będziecie oglądać nadchodzącą wielkimi krokami galę PRIME 8? Komu będziecie kibicować w tej konkretnej walce Bagiety z Daro Lwem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis