MMA PLNajnowszeBabilon MMABabilon MMA 34: Lotta przetestuje niepokonanego Marczuka ”Mój rekord jest mylący!”

Babilon MMA 34: Lotta przetestuje niepokonanego Marczuka ”Mój rekord jest mylący!”

Federacja Babilon MMA od lat słynie z mocnej i wyrównanej kategorii piórkowej. Jej mistrzem jest obecnie Piotr Kacprzak (8-3), który 27 stycznia wystąpi w walce wieczoru gali Babilon MMA 34 w Żyrardowie. Podczas tej samej imprezy jego dawny rywal Hubert Lotta (3-3) sprawdzi niepokonanego Rafała Marczuka (2-0). Bilety na Babilon MMA 34 dostępne w serwisie Eventim. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go.

Lotta

Mój rekord jest mylący, ponieważ od początku zawodowej kariery podejmuję się trudnych walk z dobrymi zawodnikami – tłumaczy Hubert Lotta, który ma na koncie wygraną i porażkę z posiadaczem mistrzowskiego pasa Babilon MMA Piotrem Kacprzakiem (8-3).

Sądzę, że mój kolejny rywal jest nieobliczalny. Na pewno prowadzi agresywny styl walki. Oczywiście planuję zwycięstwo, ale zobaczymy w jaki sposób. Najpierw postaram się wygrać najbliższą walkę, potem będziemy myśleć o kolejnych wyzwaniach – kończy zawodnik klubu Ankos MMA, który jest także autorem książki “Pierwsze kroki MMA”.

Słowa 24-letniego Lotty o mylącym bilansie potyczek potwierdza jego najbliższy przeciwnik. Starszy o 4 lata Rafał Marczuk trenuje na co dzień w Anaconda Team w Rzgowie. W 2022 roku odniósł 5 zwycięstw w pięciu występach – 4 przed czasem w MMA (2 w formule semi-pro i 2 zawodowe) oraz jedno po dyskwalifikacji przeciwnika w walce kickbokserskiej.

Jak to mówią, rekordy nie walczą. Hubert walczył z najlepszymi w kategorii piórkowej z Babilonu z różnym skutkiem, więc fajnie będzie się z nim spotkać w klatce. Mam nadzieję, że damy dobrą bitkę. Hubert jest doświadczony jak na swój wiek. Jest wszechstronnym zawodnikiem, ale jestem gotowy na każdą płaszczyznę – zapewnia 28-letni Marczuk. – Wynik walki może być tylko jeden, to moja ręka będzie w górze, ale w jaki sposób, to zobaczycie 27 stycznia na gali Babilon MMA w Żyrardowie. Zamierzam wygrać z Hubertem i pokazać się szerszej publiczności. Moim celem na rok 2023 jest zawalczyć 3-4 razy i oczywiście każda walkę wygrać.

Karta walk gali Babilon MMA 34:

Walka wieczoru
5 x 5 min – 66 kg: Piotr Kacprzak (8-3) vs Krzysztof Mendlewski (5-2)
Walki zawodowe
3 x 5 min – 77 kg: Said “Pitbull” Abdulkadirov (7-1) vs Jose “Zezao
Trator” Gomes (41-16-1)
3 x 5 min – 66 kg: Hubert Lotta (3-3) vs Rafał Marczuk (2-0)
3 x 5 min – 77 kg: Bartłomiej “Bioły” Nowak (0-1) vs Konrad Tlałka
(debiut)
3 x 5 min – 66 kg: Patryk Ożóg (1-0) vs Adam Łazowski (2-7)
3 x 5 min – 66 kg: Marcin Frycz (0-1) vs Łukasz Grądzki (1-1)
Walki semi-pro
3 x 3 min – 77 kg: Rafał Radosz vs Filip Kamysz
3 x 3 min – 77 kg: Łukasz Wardak vs Michał Wnętrzak

Zobacz także:

Martin Lewandowski potwierdza: Alistair Overeem chce zakończyć karierę w MMA w KSW! Co wy na to?

Wygląda na to, że w najbliższym czasie możemy mieć w KSW wielki hit! Martin Lewandowski w rozmowie z Mariuszem Olkiewiczem z portalu InTheCage.pl potwierdza, że Alistair Overeem chce zakończyć swoją karierę w MMA właśnie w… KSW!

Daro Lew z przesłaniem do Tomasza Adamka: Proszę od freak fightów się odpierniczyć! Widzieliście?

Ikoniczny Dariusz Kaźmierczuk także odniósł się do słów Tomasza Adamka na temat umiejętności Amadeusza Ferrariego. Krótki, konkretny wpis “Lwa” na Twitterze.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis