MMA PLNajnowszeBabilon MMABabilon MMA 32: Marcin Jabłoński udusił byłego pretendenta i zbliżył się do walki o pas

Babilon MMA 32: Marcin Jabłoński udusił byłego pretendenta i zbliżył się do walki o pas

Marcin Jabłoński (12-2) poddał Ivana Vulchina (11-6) w drugiej rundzie w co-main evencie gali Babilon MMA 32 w Radomiu.

Babilon MMA 32 Marcin Jabłoński

Vulchin rozpoczął pojedynek od dobrej pracy bokserskiej i kilku dobrych ciosów. Jabłoński stosunkowo szybko zdecydował się na zejście do nóg rywala i konsekwentną pracą sprowadził walkę do parteru. Ukrainiec próbował się podnieść, ale ponownie został rzucony przez przeciwnika na matę. Jabłoński kontrolował sytuację w klatce.

Drugą rundę Vulchin zaczął od kilku niskich kopnięć. Ukrainiec musiał upatrywać swoich szans w stójce i kilkukrotnie udało mu się przebić przez gardę rywala. Jabłoński dopadł go jednak, złapał klamrę i przewrócił po kilkudziesięciu sekundach. Reprezentant Arrachionu Olsztyn rozbijał oponenta lewą ręką. Od czasu do czasu pracował też kolanem. W końcu przeszedł do dosiadu i zapiał trójkąt. Vulchin bronił się, ale jego sytuacja była coraz gorsza. Były pretendent do pasa wagi lekkiej w końcu musiał się poddać. Efektowne zwycięstwo Marcina Jabłońskiego.

Skrót walki na polsatsport.pl

Babilon MMA 32 Marcin Jabłoński

Zobacz także:

Israel Adesanya i Alex Pereira twarzą w twarz przed UFC 281 [WIDEO]

Israel Adesanya i Alex Pereira twarzą w twarz przed nadchodzącą wielkimi krokami galą UFC 281 w Nowym Jorku. Mistrz wagi średniej i pretendent do tytułu spotkali się na konferencji prasowej promującej sobotnie wydarzenie.

KSW 76 – wyniki ważenia. Wszyscy uczestnicy w limicie

Za nami wczesne ważenie przed galą KSW 76, która w ten weekend odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim. Szczęśliwie wszyscy uczestnicy wydarzenia zmieścili się w założonych limitach.

Kolejny brat Pudziana zadebiutuje w MMA? Dominik: Są rozmowy! Nazwisko zobowiązuje!

To byłaby duża niespodzianka! Dominik Pudzianowski najstarszy z braci zapowiedział, że trwają rozmowy z organizacjami. Tym samym niewykluczone, że trzeci Pudzianowski spróbuje swoich sił w klatce! 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis