MMA PLBabilon MMABabilon MMA 30. Ceremonia ważenia + informacje o transmisji

Babilon MMA 30. Ceremonia ważenia + informacje o transmisji

Jubileuszowa gala Babilon MMA 30 odbędzie się w piątek 8 lipca w pięknie położonym nadmorskim amfiteatrze w Międzyzdrojach. W walce wieczoru wychowanek organizacji Łukasz Sudolski zmierzy się o mistrzowski pas wagi półciężkiej z brazylijskim “Lwem” – Edersonem Cristianem de Macedo.

Babilon MMA 30. Ceremonia ważenia
Foto: Babilon MMA

Wcześniej kibice zobaczą między innymi wojnę w wadze ciężkiej pomiędzy Marcinem “Arabem” Kalatą a Marcinem Sianosem oraz przełożone starcie Tymoteusza Łopaczyka z Kleversonem Sampaio Cruzem.

Bilety dostępne w serwisie Eventim.pl. Transmisja od godziny 19:00 na Polsat Sport Fight i Polsat Box Go oraz od 20:00 w Polsat Sport i Super Polsat.

– Jestem ogromnie zmotywowany przed pojedynkiem o mistrzostwo. Z powodu kontuzji zmienił mi się przeciwnik, ale Brazylijczyk jest równie solidny jak Przemysław Mysiala, z którym miałem bić się o ten pas, więc podchodzę do walki z dokładnie takim samym nastawieniem

– zapewnia 29-letni Łukasz Sudolski, wychowanek Babilon MMA

– Ten pojedynek to spełnienie jednego z moich sportowych marzeń. Jestem związany z Babilon MMA od początku zawodowej kariery i będzie to już siódma walka w tej organizacji. Po wygranej będę mógł dalej snuć plany na przyszłość, ale teraz liczy się tylko cel i zdobycia mistrzowskiego pasa w piątek w Międzyzdrojach! 

– kończy zawodnik Berserker’s Team Szczecin.

Karta walk gali Babilon MMA 30 w Międzyzdrojach:

Walka wieczoru o mistrzowski pas wagi półciężkiej (do 93 kg):
5 x 5 min – Łukasz Sudolski(9-1) vs Ederson Cristian “Lion” Macedo (11-6)

Walka w wadze półśredniej (do 77 kg)::3 x 5 min – Tymoteusz “Honey Badger” Łopaczyk (8-3) vs Kleverson “The Predestined” Sampaio Cruz (12-6)
Walka w wadze ciężkiej (do 120 kg):3 x 5 min – Marcin “Arab” Kalata (3-3) vs Marcin Sianos (5-7)
Walka w wadze średniej (do 84 kg):3 x 5 min – Mateusz Rybak (6-2) vs Mateusz “Pająk” Strzelczyk (10-12-1)
Walka w wadze półciężkiej (do 93 kg):3 x 5 min – Łukasz “Kudłaty” Kulpa (3-2) vs Sergiusz Zając (1-0)

Walka w wadze słomkowej (do 52 kg)
3 x 5 min – Eliza Kuczyńska(0-3) vs Weronika “The Black Panther” Zygmunt (5-5)Walka w wadze lekkiej (do 70 kg):3 x 5 min – Krzysztof “Grzybek” Kamiński (3-0-1) vs Adrian Osmański (1-1)
Walka w umownym limicie do 63 kg:3 x 5 min – Przemysław Górny (3-3) vs Kordian “Spejson” Wacław (2-1)
Walka semi-pro w wadze średniej (do 84 kg):3 x 3 min – Nikodem Sura vs Kamil Grześkowiak


Bilety na jubileuszową galę Babilon MMA 30 dostępne w serwisie Eventim.pl. Transmisja na kanałach grupy Polsat oraz w Polsat Box Go.

www.babilonmma.pl
www.facebook.com/babilonmma
www.instagram.com/babilonmma

[informacja prasowa]

Zobacz także:

PFL 2022 #6 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison wciąż niepokonana [WIDEO]

Za nami ostatnia gala sezonu regularnego PFL. W Atlancie o awans do fazy play-off rywalizowały zawodniczki wagi lekkiej i zawodnicy kategorii półśredniej.

Kolejny ciężki zasili organizację KSW? Szymon Bajor pozostaje wolnym agentem!

Szymon Bajor (23-9) w mediach społecznościowych poinformował, że aktualnie pozostaje wolnym agentem. Nasz czołowy ciężki zapytał fanów – w jakiej organizacji chcieliby go zobaczyć. Warto zaznaczyć, że Bajor w ostatnim pojedynku zdobył tymczasowy pas Fight Exclusive Night.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis