MMA PLBabilon MMABabilon MMA 27: Łukasz Kulpa zdominował i udusił Macieja Smokowskiego

Babilon MMA 27: Łukasz Kulpa zdominował i udusił Macieja Smokowskiego

Łukasz Kulpa (2-2) poddał Macieja Smokowskiego (0-2) na gali Babilon MMA 27 w Skierniewicach.

Babilon MMA 27 Łukasz Kulpa

Kulpa rozpoczął pojedynek od serii niskich kopnięć. Potem zawodni Mataleo Słupsk zdołał obalić przeciwnika, gdzie uzyskał całkowitą dominację. Rozbijał rywala łokciami. Walka toczyła się w parterze pod siatką. Tam Kulpa zdołał ładnie obejść pozycję i zapiąć duszenie trójkątne rękoma. Przeciwnik na moment stracił świadomość i sędzia musiał przerwać pojedynek.

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Zobacz także:

Babilon MMA 27 – wyniki

Organizacja Babilon MMA tym razem zawitała do Skierniewic. Walka wieczoru to ekscytujące starcie w kategorii półciężkiej – Łukasz Sudolski vs. Michał Pasternak.

Michał Pasternak o zarobkach w MMA: Kiedy organizator jest podstawiony pod ścianą, to oferta jest lepsza

Michał Pasternak goszcząc we wczorajszym magazynie Koloseum na Polsat Sport wypowiedział się o zarobkach w MMA. “Wampir” już dzisiaj wystąpi w walce wieczoru gali Babilon MMA 27, gdzie zmierzy się z Łukaszem Sudolskim. Pasternak wskoczył na zastępstwo w ostatniej chwili, zastępując kontuzjowanego Georgija Lobjanidze.

UFC: Walka Jana Błachowicza z Rakiciem odwołana! Co teraz?

Jak informuje dziennikarz Ariel Helwani walka Jana Błachowicza (28-9) zostaje odwołana. Niewykluczone, że starcie byłego mistrza UFC z Aleksandrem Rakiciem (14-2) odbędzie się w innym terminie. Błachowicz będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis