MMA PLBabilon MMAMichał Pasternak o zarobkach w MMA: Kiedy organizator jest podstawiony pod ścianą, to oferta jest lepsza

Michał Pasternak o zarobkach w MMA: Kiedy organizator jest podstawiony pod ścianą, to oferta jest lepsza

Michał Pasternak goszcząc we wczorajszym magazynie Koloseum na Polsat Sport wypowiedział się o zarobkach w MMA. “Wampir” już dzisiaj wystąpi w walce wieczoru gali Babilon MMA 27, gdzie zmierzy się z Łukaszem Sudolskim. Pasternak wskoczył na zastępstwo w ostatniej chwili, zastępując kontuzjowanego Georgija Lobjanidze.

Michał Pasternak o zarobkach w MMA

Pasternak nie ukrywa, że wchodząc na zastępstwo zyskał finansowo, bowiem oferta organizacji Babilon MMA była lepsza, niż ta, którą złożono pierwotnie.

“Wampir” rozwinął także swoją myśl na temat zarobków w MMA i swojej przyszłości w tym sporcie.

Michał Pasternak o zarobkach w MMA: Kiedy organizator jest podstawiony pod ścianą, to oferta jest lepsza

“Nie chcę się wiązać z żadną organizacją na wyłączność, ze względu na to, że później to może mnie blokować, gdy będę chciał występować dla innej organizacji. Jestem zawodnikiem, który zawodowo trenuje i chce z tego wyżyć i zarabiać. A u nas w kraju ciężko jest być zawodnikiem i jakoś z tego żyć normalnie. Dlatego chcę walczyć często, chcę walczyć dla różnych organizacji. Tutaj na Babilonie tak się stało, że wypadła walka i nie chciałbym mówić nie ładnie, ale wtedy organizator jest podstawiony pod ścianą. Wtedy oferta jest lepsza niż była wcześniej. Nie będę nikogo czarował, nie będę nikogo ściemniał. Chcę jakoś godnie trenować i zarobić na tym sporcie.” – przyznał zawodnik.

Babilon MMA 27

Początek gali: 19:00

97,0 kg: Łukasz Sudolski (8-1) vs. Michał Pasternak (15-6)
68,0 kg: Karol Kutyła (5-2) vs. Piotr Wróblewski (4-4)
83,9 kg: Piotr Drozdowski (3-5) vs. Norbert Jabłoński (1-1)
120,2 kg: Maciej Smokowski (0-1) vs. Łukasz Kulpa (1-2)
65,8 kg: Przemysław Matuszewski (2-0) vs. Adam Łazowski (1-6)
70,3 kg: Gracjan Wyroślak (0-0) vs. Kamil Krzewina (2-1)
65,8 kg: Norbert Sakowski vs. Fabian Łuczak – walka na zasadach semi-pro
77,1 kg: Arkadiusz Kolus vs. Maciej Zacholski – walka na zasadach semi-pro

Transmisja:

  • 19:00 – Polsat Sport Fight
  • 20:00 – Super Polsat

Zobacz także:

Marcin Najman zakończy współpracę ze Słowikiem? Są dwa warunki! [WIDEO]

Marcin Najman na swoim kanale na Youtubie podał warunki, które muszą zostać spełnione, żeby zakończył swoją współpracę ze “Słowikiem”.

Alan Kwieciński wyśmiał Załęckiego: Mocniejszy strzał dostawałem od byłej dziewczyny! Co wy na to?

Alan Kwieciński na gorąco skomentował zachowanie Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” w pewnym momencie nie wytrzymał i rzucił się na ”Alanika”. Dodatkowo przy face to face wypłacił Kwiecińskiemu liścia. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” wyśmiał zachowanie Denisa.

UFC: Walka Jana Błachowicza z Rakiciem odwołana! Co teraz?

Jak informuje dziennikarz Ariel Helwani walka Jana Błachowicza (28-9) zostaje odwołana. Niewykluczone, że starcie byłego mistrza UFC z Aleksandrem Rakiciem (14-2) odbędzie się w innym terminie. Błachowicz będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis