MMA PLNajnowszeRIZIN FFAwantura na konferencji prasowej Rizin! Doszło do szarpaniny [WIDEO]

Awantura na konferencji prasowej Rizin! Doszło do szarpaniny [WIDEO]

Jak widać tak zwane ”dymy” pojawiają się również przy pro sportowych organizacjach. Do awantury doszło na konferencji prasowej przed galą Rizin 41, która pierwszego kwietnia odbędzie się w Japonii. Jeden z zawodników nie wytrzymał i postanowił ruszyć na przeciwnika.

Rizin

Na gali zobaczymy cztery pojedynki w formule K-1 oraz cztery walki w formule MMA. W karcie zapewne pojawi się jeszcze więcej zestawień, które poznamy w najbliższym czasie.

Ciekawie zapowiada się walka w kategorii piórkowej. Lokalny zawodnik Yoshinori Horie (12-3) zmierzy się z doświadczonym Vugarem Karamovem (17-4). Wojownik z Azerbejdżanu w naszym kraju może być znany z 2019 roku, gdy na gali RWC 3 jednogłośną decyzją sędziów pokonał Kacpra Formelę.

Awantura! 

Sytuację trzeba było szybko uspokoić. Doszło do konferencji prasowej przed galą Rizin 41. W pewnym momencie Ryusei Ashizawa nie wytrzymał. Japończyk postanowił podbiegnąć do przeciwnika Koji Tanaki i doszło do przepychanek.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

GROMDA 12: Simon Henriksen opuszcza areszt i zapowiada walkę w Polsce! Widzieliście?

Simon Henriksen właśnie opuścił areszt. Duńczyk na insta stories zdradził, że zaczyna mocno trenować, bowiem czeka go kolejna walka w Polsce. Henriksen zdradził, że będzie to start na najbliższej gali GROMDA 12, która odbędzie się już trzeciego marca. W tym momencie jeszcze nie wiemy czy Simon wystartuje w extra fightcie czy w turnieju.

Phil De Fries o walce z Pudzianem: Na pewno nie, dopóki nie odniesie kilku zwycięstw! Co wy na to?

Phil De Fries (22-6) już parę razy apelował o starcie z Mariuszem Pudzianowskim. Wydawało się, że w poprzednim roku był na to idealny moment, bowiem wojownik z Białej Rawskiej był po kolejnym efektownym zwycięstwie. Ostatecznie Pudzianowski zdecydował się na hitowe starcie z Mamedem Khalidovem. W aktualnej sytuacji Brytyjczyk uważa, że Pudzian musi odnieść parę zwycięstw, aby zawalczyć o tytuł wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis