MMA PLNajnowszeFAME MMAAtak Don Kasjo na Wardęgę. Chodzi o Pandora Gate: Miliony ludzi widziało jego manipulację!

Atak Don Kasjo na Wardęgę. Chodzi o Pandora Gate: Miliony ludzi widziało jego manipulację!

Wczoraj w sieci odbył się program CAGE Special przed nadchodzącą galą FAME MMA 20, podczas którego fani mogli usłyszeć mocny telefon Don Kasjo i jego atak na Sylwestra Wardęgę za materiały dotyczące afery Pandora Gate.

Mocny telefon Don Kasjo i atak na Wardęgę

Przypominamy, że Sylwester Wardęga był jednym z twórców filmów ujawniających aferę pedofilską w polskim internecie. Wśród osób, które znalazły się w gronie osób zamieszanych w sprawie byli: Stu, Marcin Dubiel Lexy Chaplin czy Fagata.

Ale wśród przykładów kontaktów z nieletnimi był także Boxdel. Światło dzienne ujrzały bowiem wiadomości wysyłane do nieletniej koleżanki z czasów kiedy sam był nastolatkiem. Wielu obserwatorów uważa, że Boxdel został w aferę pedofilską wciągnięty bezzasadnie, bowiem jego wiadomości miały być żargonem stosowanym wówczas w internecie.

Mocny telefon Don Kasjo i atak na Wardęgę. Chodzi o Pandora Gate

Teraz sprawę Pandora Gate i materiału Wardęgi poruszył w swoim telefonie do studia podczas CAGE Special – Don Kasjo.

Kasjusz Życiński, który na gali FAME 20 skrzyżuje rękawice z Boxdelem wprost powiedział Wardędze co myśli o jego materiale, który zresztą uważa za manipulację:

“Wielce niby szeryf internetu, a wjebałeś swojego przyjaciela. Poruszyłeś jego sprawę i co to zmieniło? Powiedz mi, co to zmieniło, że poruszyłeś jego sprawę i dalej siedzicie razem? Miliony ludzi widziało jego prostą manipulację. Możliwe, że więcej ludzi tam w chuja zrobił i przez to mają zniszczone życie. To, że Boxdel ma dużo ludzi obok siebie i go wyprostowali, to akurat fajnie. Udało mu się, ale możliwe, że inni nie mają takiego poparcia i takich mediów, a ten im zniszczył życie i wy go popieracie.”

Co sądzicie o tym telefonie Don Kasjo do studia podczas CAGE Special?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis