MMA PLNajnowszeKSWAskham pokornie przed trylogią z Khalidovem: Dziś raczej już bym tego nie powtórzył…

Askham pokornie przed trylogią z Khalidovem: Dziś raczej już bym tego nie powtórzył…

Już trzeciego czerwca odbędzie się hitowa gala XTB KSW Colosseum 2! W main evencie dojdzie do trylogii pomiędzy Mamedem Khalidovem, a Scottem Askhamem. Brytyjczyk w zapowiedzi walki wyjawił, że w tym momencie nie powiedziałby pewnych słów…

Askham

Do ich pierwszej walki doszło w grudniu 2019 roku. W Gliwicach swoim planem na walkę zaskoczył Scott Askham. Brytyjczyk nie zamierzał ryzykować i wchodzić w mocne wymiany z Khalidovem. Scott obalał raz za razem i skrupulatnie pracował z góry. Po pełnym dystansie Askham wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Do rewanżu doszło na gali KSW 55 w Łodzi, gdzie Askham stracił pas kategorii średniej. Mamed Khalidov wrócił na tron, ale w jakim stylu! Olsztynian potrzebował zaledwie 36-sekund na znokautowanie Askhama.

Askham: Wydaje mi się, że…

Scott Askham w zapowiedzi trylogii z Mamedem Khalidovem zapewnił, że w tym momencie nie powiedziałby pewnych słów. Jak widać Brytyjczyk wyciągnął wnioski. Askham jest podekscytowany i nie może się doczekać kolejnego pojedynku w Polsce.

W każdym sporcie musi być jakiś antybohater i wydaje mi się, że przy naszych pierwszych starciach to ja odegrałem tę rolę. Pamiętam, że wówczas powiedziałem, iż czas Mameda się kończy, ale dziś raczej już bym tego nie powtórzył.

Cała zapowiedź poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=qgFAlgw9qpg

Zobacz także:

Mateusz Gamrot chce się zmierzyć z… Fizievem: Ja chcę tylko mocnych walk! Widzieliście?

Mateusz Gamrot (22-2) na instagramowym livie zdradził kiedy, gdzie i z kim chciałby stoczyć swój następny pojedynek. Trzeba przyznać, że takie starcie wydaje się bardzo prawdopodobne. Niewątpliwie byłby to kolejny duży pojedynek naszego reprezentanta.

Izu Ugonoh mocno o Denisie Załęckim: Ja nie lubię tego gościa! Nie podoba mi się… Co wy na to?

Jak widać na tej linii sympatii nie będzie. Izu Ugonoh w rozmowie z portalem TV Reklama został zapytany o Denisa Załęckiego. Uznany pięściarz zapewnił, że nie lubi ”Bad Boya” i ponadto skomentował jego zachowanie względem doświadczonego Daniela Omielańczuka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis