MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka zapowiada: Obraziłem się na boks, wracam w MMA!

Artur Szpilka zapowiada: Obraziłem się na boks, wracam w MMA!

To już pewne! Artur Szpilka swój następny pojedynek stoczy w mieszanych sztukach walki. O debiucie ”Szpili” mówi się od dłuższego czasu. Już niebawem poznamy organizacje i przeciwnika Artura.

Szpilka

Szpilka nie będzie dobrze wspominał pojedynku na Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. W walce wieczoru doszło do wyczekiwanego starcia z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Początek był świetny w wykonaniu ”Szpili”. Potem było już tylko gorzej! Artur w pierwszej odsłonie aż trzy razy wylądował na deskach.

Szpilka następny pojedynek stoczy w MMA! 

Artur Szpilka zapewnia, że w tym momencie jest obrażony na boks. Z tego też powodu najbliższy pojedynek stoczy w mieszanych sztukach walki – o czym wspomniał w rozmowie z kanałem ”To Jest Boks”.

Powiem jeszcze taką ciekawostkę, ja też dostałem propozycję walki na tej samej gali. Rozmawiałem z Eddiem Hearnem, ale odmówiłem tej walki, ponieważ ja na razie obraziłem się na boks. Nie boksuję, wrócę w MMA

Szpilka mógł wrócić na ring, bo pojawiła się propozycja walki z niepokonanym Alenem Babicem.

Była propozycja z Babicem. Ale co to jest dwa tygodnie do walki. Dlatego na razie się obraziłem, kiedyś może wróci temat. Na razie nie.

Zobacz także:

High League 2: CzuuX rzucił się na Edzia podczas face to face! Wkroczyć musiała ochrona! [WIDEO] Widzieliście?

Właśnie dziś ruszyły ”Rundki” przed drugą edycją High League. Do gali dojdzie piątego lutego w Tauron Arenie. Piotr “czuuX” Czupryn nie wytrzymał i podczas face to face rzucił się na Piotra “Edzia” Bylina. Uspokoić całą sytuację musiała ochrona.

To się dzieje naprawdę! Coraz bliżej do walki Tysona z youtuberem! Co wy na to?

Niewykluczone, że Jake Paul (5-0, 4 KO) w swoim następnym pojedynku zmierzy się z legendarnym Mike’em Tysonem (50-6, 44 KO). Jest już wstępne porozumienie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis