MMA PLBoksTo się dzieje naprawdę! Coraz bliżej do walki Tysona z youtuberem!

To się dzieje naprawdę! Coraz bliżej do walki Tysona z youtuberem!

Niewykluczone, że Jake Paul (5-0, 4 KO) w swoim następnym pojedynku zmierzy się z legendarnym Mike’em Tysonem (50-6, 44 KO). Jest już wstępne porozumienie!

Paul

Jeden z najbardziej popularnych youtuberów na świecie stoczył w poprzednim roku trzy pojedynki. Paul brutalnie znokautował byłych mistrzów UFC. 25-latek w grudniu miał zmierzyć się z Tommym Furym. Brytyjczyk doznał kontuzji. W tej sytuacji Tyron Woodley dostał szansę na rewanż.

Tym razem nie było całego dystansu. Paul w szóstej rundzie ciężko znokautował Woodleya.

Sami zobaczcie:

Paul-Tyson w 2022 roku?

Nie można tego wykluczyć! Zagraniczne media informują, że jest wstępne porozumienie, a ich pokazowe starcie ma przynieść zyski w wysokości 50 milionów dolarów. Miało dojść do ustnego porozumienia – co do lokalizacji. Te starcie odbyłoby się w Las Vegas.

”Żelazny Mike” postanowił wrócić na ring. Do walki Tysona z Royem Jonesem Jr (66-9, 47 KO). doszło dwudziestego ósmego listopada 2020 roku. Wojownik z Brooklynu pokazał się z dobrej strony i udowodnił, że jest gotowy na jeszcze parę pokazowych pojedynków. Gorzej było z Royem, który już po jednej z pierwszych rund oddychał rękawami. Ostatecznie sędziowie wskazali na remis.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot nie zgadza się z werdyktem w walce Mańkowski-Ziółkowski! Co wy na to?

Mateusz Gamrot (20-1) pojawił się wczoraj w narożniku Borysa Mańkowskiego (22-9-1). ”Tasmański Diabeł” podczas KSW 66 w Szczecinie stanął przed szansą zdobycia pasa wagi lekkiej. Reprezentant Czerwonego Smoka po 5-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Marianem Ziółkowskim (24-8-1).

High League 2: ”Super Mario” podkręca! Karwat ustala rywalowi wizytę w psychiatryku! [WIDEO] Widzieliście?

Już piątego lutego w Tauron Arenie Kraków odbędzie się gala High League 2. Konrad Karwat zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Popularny strongman zmierzy się z Mariuszem ”Super Mario” Sobczakiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis