MMA PLNajnowszeKSWArtur Szpilka uderza w “Diablo” Włodarczyka: Niech sobie boksuje w Białymstoku

Artur Szpilka uderza w “Diablo” Włodarczyka: Niech sobie boksuje w Białymstoku

Artur Szpilka wyraźnie zaczyna mieć duży konflikt z “Diablo”. Zawodnik Federacji KSW uderza w Krzysztofa Włodarczyka w najnowszym wywiadzie udzielonym stacji TVP Sport.

Artur Szpilka uderza w

“Szpila” swoją najbliższą walkę w klatce stoczy już 11 maja na gali XTB KSW 94 w trójmiejskiej Ergo Arenie. Jego rywalem będzie rozpędzony i medialny kickboxer Arkadiusz Wrzosek.

Jednak nie tylko Wrzoska, Szpilka ma w tej chwili na głowie. W mediach coraz częściej pojawiają się uszczypliwości w jego kierunku, serwowane przez Krzyszofa Włodarczyka.

“Diablo” bowiem chciałby zmierzyć się ze “Szpilą” w boksie.

Artur Szpilka uderza w “Diablo” Włodarczyka: Niech sobie boksuje w Białymstoku

Problem jednak w tym, że nowa gwiazda Federacji KSW w tej chwili ochoty na boksowanie nie ma, a genezę odrzucenia pomysłu rywalizacji z Włodarczykiem przedstawił obszernie w rozmowie z Patrykiem Prokulskim z TVP Sport:

“Nie ma w ogóle tematu. Już ci powiem dlaczego. To jest tchórz. Ja nie będę z nim walczył w boksie. Kiedy ja tej walki chciałem i byłem dalej aktywny w świecie boksu, on wtedy nie chciał, miał inne plany. Nagle jak się skończyły pomysły, chce walki w boksie.

Nie ma takiej możliwości. Niech sobie boksuje w Białymstoku. Nie mam nic do Białegostoku, tam są też fajne gale, ale porównałem kaliber gali tam do gal w KSW, rozumiesz? Niech sobie tam robi, co chce. Jeśli będzie chciał, zapuka ładnie do Martina, zadzwoni. “Martin, jestem gotowy na walkę”.

Ja mogę walczyć z nim na zasadach PRIDE, na zasadach jakich on chce, ale na pewno nie w boksie. Mogę walczyć bez parteru, wszystko oprócz parteru, ale w boksie tej walki nie będzie. On dobrze wie dlaczego. Jakby się zachował normalnie, to byśmy walczyli może w boksie. Poza tym to on potrzebuje tej walki, nie ja. Rozumiesz?

Nie chodzi o to, że ja komuś łaskę robię, nie. Jak ja chciałem tej walki, byłem młodszy, cały czas do tej trąbiłem. Przypomnij sobie, chciałem walki z Włodarczykiem, cały czas o tym gadałem. A on mówił w wywiadach, że “jeszcze musisz dużo potrenować, teraz nie, teraz ja mam inne plany”… No teraz ja mam inne plany i koniec.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis