MMA PLWideoWspólnik Najmana po MMA VIP 3: Chciałbym zobaczyć u nas orła białego i wtedy walka z Chicem! [WIDEO]

Wspólnik Najmana po MMA VIP 3: Chciałbym zobaczyć u nas orła białego i wtedy walka z Chicem! [WIDEO]

Dariusz Kosowski na gorąco skomentował piątkową galę MMA VIP 3, która okazała się sukcesem. Organizacja budzi coraz to większe zainteresowanie. Również poruszenie ich pojedynkami pojawiło się poza granicami Polski.

Binkowski

W walce wieczoru zobaczyliśmy kolejny start Marcina Najmana. ”El Testosteron” zmierzył się z Ryszardem Dąbrowskim. Pojedynek nie należał do długich. ”Szczena” od początku ruszył z ciosem, ale Najman nie zamierzał ryzykować. Zdobył obalenie, a kolejne ciosy w parterze odcięły światło przeciwnikowi.

Tak to wyglądało:

Dariusz Kosowski: Zapraszamy Artur jeżeli to oglądasz!

Dariusz Kosowski w rozmowie z naszym portalem zdradził kogo mu brakuje w organizacji MMA VIP. Wspólnik Marcina Najmana uważa, że odpowiednią postacią byłby Artur Binkowski. Ma już nawet potencjalnego przeciwnika.

Kogo mi brakuje w tej organizacji jeszcze? Orzeł biały Artur Binkowski! Zapraszamy Artur jeżeli to oglądasz. MMA VIP to jest miejsce dla Ciebie. I wtedy Binkowski-Chic taka walka.

Cała rozmowa poniżej:

Przypomnijmy, że Binkowski był przymierzany jako przeciwnik Marcina Najmana na Narodowej Gali Boksu, która w 2018 roku odbyła się na Stadionie Narodowym. Ostatecznie Artur został ściągnięty z karty – choć szumu przy tym wydarzenia narobił… Czy pozytywnego? Sami oceńcie. Start Binkowskiego został odwołany z powodu rasistowskich wypowiedzi.

Binkowski ostatnią zawodową walkę stoczył w kwietniu 2014 roku. ”The Polish Warrior” w Legionowie już w drugiej odsłonie został zdemolowany z rąk – Michała Cieślaka. Art po tej walce deklarował, że czas ”schować kredki do piórnika i zakończyć swoją karierę, bo nie ma to sensu”. 

Zobacz także:

Anthony Smith chce walczyć z Janem Błachowiczem! Padła propozycja ze strony UFC! Dobre zestawienie?

Anthony Smith (36-16) o potencjalnej walce z Janem Błachowiczem (28-9) wspominał już parę razy. Jak się okazuje padła już nawet taka propozycja. Amerykanin chce wrócić do klatki jak najszybciej.

Jorge Masvidal komentuje walkę pomiędzy kobietą, a mężczyzną na gali Najmana! Widzieliście?

W piątek mieliśmy okazję obejrzeć gale Marcina Najmana – MMA-VIP. Na gali doszło do wielu kontrowersyjnych pojedynków. Dwie walki kobiety z mężczyzną, Marcin Najman podejmujący Ryszarda Szczene, czy Daro Lew walczący z aktorem. To wszystko miało miejsce podczas piątkowego wydarzenia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis