MMA PLNajnowszeKSWArtur Szpilka chce zobaczyć walkę legend: Takie wydarzenie musiałoby się odbyć tylko na KSW Epic!

Artur Szpilka chce zobaczyć walkę legend: Takie wydarzenie musiałoby się odbyć tylko na KSW Epic!

Artur Szpilka, czyli nowa gwiazda wagi ciężkiej Federacji KSW w najnowszej rozmowie z Arturem Mazurem w programie Klatka po Klatce przyznał, że chce zobaczyć konkretną walkę legend na kolejnej gali KSW Epic.

Artur Szpilka chce zobaczyć walkę legend

“Szpila” ujawnił, że Federacja KSW pod koniec tego roku szykuje kolejną edycję gali KSW Epic i ma pomysł na walkę wieczoru tego wydarzenia. Byłoby to starcie dwóch mistrzów, ale mistrzów różnych dyscyplin sportów walki.

Artur Szpilka chce zobaczyć walkę legend: Takie wydarzenie musiałoby się odbyć tylko na KSW Epic!

Były pięściarz, a obecnie uznany zawodnik mieszanych sztuk walki przyznał, że chętnie zobaczyłby starcie Jana Błachowicza z Tomaszem Adamkiem, zwłaszcza po słowach “Górala” o “łatwych pieniądzach”, które zarobił na walce z Mamedem Khalidovem na pierwszej edycji KSW Epic.

Wówczas Błachowicz odpalił się w stronę Adamka:

“Szpila” nie ukrywa, że chciałby teraz zobaczyć walkę Błachowicza z Adamkiem i zdradził nawet, który zawodnik jego zdaniem mocniej uderza:

“Ja ci powiem – takie wydarzenie musiałoby się odbyć tylko na KSW Epic. Dwóch sportowców, z krwi i kości, mistrz UFC, mistrz świata w boksie, stary petarda! I wiele ciekawostek. Z tym, że wiemy, że Janek potrafi znokautować. Wiemy, że te pięści ważą. Jestem naprawdę ciekawy. Jeśli do tego by doszło, to jestem jednym z ludzi, którzy akceptują ten pomysł i są nawet bardzo za, bo byłoby to naprawdę zderzenie “Legendary Polish Power” z zawodnikiem, który całe życie walczy. Ale jednak uważam, tak całkiem serio, że Janek mocniej uderza niż Tomasz Adamek. Janek ma taki ciężki cios…”

Cała rozmowa Artura Mazura z Arturem Szpilką do sprawdzenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis