MMA PLNajnowszeCAVEMMAArtur Sowiński i Kamil Łebkowski zmierzą się na gali CAVEMMA 2

Artur Sowiński i Kamil Łebkowski zmierzą się na gali CAVEMMA 2

To już oficjalna wiadomość! Artur Sowiński i Kamil Łebkowski zmierzą się w jednej z najciekawiej zapowiadających się walk na gali CAVEMMA 2, która już 13 stycznia odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju. Walka ta została już oficjalnie ogłoszona.

Artur Sowiński i Kamil Łebkowski

Transmisja z tego wydarzenia dostępna będzie na kanale CAVEMMA na YouTube.

Artur Sowiński i Kamil Łebkowski zmierzą się na gali CAVEMMA 2

Artur “KORNIK” Sowiński i Kamil “BOMBA” Łebkowski zmierzą się 13 stycznia na gali CAVEMMA 2 w walce na specjalnych zasadach CAVERULES, które są znacznie brutalniejsze od zwykłego MMA. Starcie weteranów to Super Fight, w którym dozwolone będą m.in uderzenia głową, kolana w każdej płaszczyźnie, kopnięcia w parterze (soccer kicki), head stompy i łokcie 12-6. Bilety na CAVEMMA 2 są dostępne w serwisie KupBilecik.pl. Transmisja na kanale YouTube oraz w WP Pilot.

– Cały czas jestem w tej grze, cały czas szukam wyzwań i cały czas daję efektowne walki – mówi 35-letni Artur Sowiński, były mistrz KSW i EFM Show. – W walkach MMA możemy sobie pozwolić na wiele, tutaj możemy sobie pozwolić na wszystko! Nie lekceważę nikogo, kto ma ksywę “Bomba”. Nie wiem, czy u niego ta bomba jest od ciosu z prawej ręki, czy od tego, że Kamil jest na bombie. Uderzenia głową, łokcie, kopnięcia nawet leżącego przeciwnika. To wszystko ci zafunduję, ponieważ zasady mi na to pozwalają – zapowiada “Kornik”.

Wszyscy kibice będą cieszyć swoje oczy brutalnością walki na zasadach CAVERULES – dodaje Kamil Łebkowski, mistrz PLMMA z lat 2012-15 i weteran organizacji FEN oraz ACB. – Walki nadają sensu mojemu życiu. Nie potrafię wyobrazić sobie życia, w którym to zostawiam i zajmuję się czymś innym. To będzie jeden z lepszych przeciwników i dlatego bardzo się cieszę na to starcie i nie mogę się go doczekać. Artur, szykuj się na mocną bombę! – kończy.

TRAILER CAVEMMA 2 NA YOUTUBE >>>


Na gali CAVEMMA 2 w walce wieczoru Michał “Wampir” Pasternak (16-8) zmierzy się z Adamem Kowalskim (13-7-1). Do klatki w Jastrzębiu-Zdroju wyjdą także tacy zawodnicy jak Sylwester Miller, Azi “One Bomb” Thomas, Wiktor Zalewski, Patryk Fojcik, Mohamed “Dragon” Boy” Ghalab, Nika Phatian, Ruslan Bereznevych i Kamil Korzeniewski. Na pierwszej gali CAVEMMA, która odbyła się w czerwcu w Jaworznie, kibice zobaczyli siedem mocnych zawodowych potyczek. W walce wieczoru Piotr Poniedziałek (8-2) znokautował w 2. rundzie Mohameda Ghalaba. Wcześniej fani oglądali w akcji takich zawodników jak Łukasz Stanek, Kacper “Kajmano” Kabara czy Dawid Kuczmarski, którzy wygrali swoje walki. Darmowa transmisja z imprezy jest dostępna na kanale YouTube.


Karta walk gali CAVEMMA 2: Resurrection:

Super Fight

3 x 3 min – 73 KG: Artur „KORNIK” Sowiński (23-14) vs Kamil „BOMBA” Łebkowski (19-13)

Walki MMA

3 x 5 min – 93 KG: Michał „WAMPIR” Pasternak (16-8) vs Adam Kowalski (13-7-1)

3 x 5 min – 64 KG: Azi „ONE BOMB” Thomas (9-5-1) vs Sylwester Miller (10-6)

3 x 5 min – 77 KG: Mohamed „DRAGON BOY” Ghalab (6-6) vs Wiktor Zalewski (3-1)

3 x 5 min – 66 KG: Paweł Domin (debiut) vs Nodar Phatian (debiut)

3 x 5 min – 66 KG: Jonatan Kujawa (debiut) vs Ruslan Bereznevych (debiut)

3 x 3 min – 84 KG: Paweł Duszyński vs Bartosz Suszek

Zobacz także:

Łukasz “Juras” Jurkowski o walce we freakach: Miałem propozycje, ale ja nie jestem najtańszym zawodnikiem! Widzieliście?

Człowiek potrafiący w polskim MMA ciągnąć kilka srok za ogon na raz – Łukasz “Juras” Jurkowski gościł w programie internetowym u twórcy wywiadów Winiego, gdzie opowiedział o potencjalnej walce we freakowej organizacji.

Zawodnik PRIME prosi o pomoc i organizuje zbiórkę: Nie będę miał, gdzie mieszkać! Co wy na to?

Kuba Lasik postanowił zorganizować zbiórkę. Freak fighter zapewnia, że zaraz może nie mieć, gdzie mieszkać. To nie pierwszy raz, gdy przy Lasiku pojawiają się duże kontrowersje, bowiem był on jednym z właścicieli ”AlkoMaster”, a wiemy jaka afera powstała po pierwszej edycji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis