MMA PLFreak FightArtur Binkowski ostro o Najmanie: Jedno, co on potrafi to jest odklepywać!

Artur Binkowski ostro o Najmanie: Jedno, co on potrafi to jest odklepywać!

Artur Binkowski w rozmowie z Andrzejem Kostyrą, jak zwykle nie gryzł się w język. Polski pięściarz w mocnych słowach wypowiedział się o Marcinie Najmanie, z którym ma ostatnio na pieńku.

Binkowski ostro o Najmanie
Foto: Artur Binkowski/ wywiad KOstyra SE/ CLOUT MMA/ Marcin Najman

Nie jest tajemnicą, że Binkowski nie pała sympatią w stronę zawodnika z Częstochowy. Medialna przepychanka pomiędzy Marcinem a Arturem trwa w najlepsze i końca nie widać. W ostatnim czasie olimpijczyk Sydney wypuścił nawet rapowy kawałek, w którym dissował „El Testosterona”.

Binkowski atakuje Najmana!

W wywiadzie dla sport.se.pl – Binkowski nie szczędził języka, mówiąc na temat Marcina Najmana. Można rzec, że przejechał się jak walec po 44-latku. Zarzucając mu m.in. brak serca do walki czy ciągłe odklepywanie.

Ta rura?! To jest nieudacznik, który nic nie potrafi ani w ringu, ani w klatce! Jedno, co on potrafi to jest odklepywać! To jest jedno, co on potrafi, odklepywać… I on potrafi zarabiać hajs – grzmiał w wywiadzie z Andrzejem Kostyrą, Binkowski.

ZOBACZ TAKŻE: Oleksiejczuk z mocnym rywalem w kolejnej obronie! FEN ściąga niepokonanego Magomedova!

Z dnia na dzień konflikt tej dwójki się zaognia. Kibice na pewno chcieliby zobaczyć rozstrzygnięcie tego konfliktu w klatce lub ringu. Niestety, ale szansę na to są nikłe. Artur wielokrotnie wspominał, że nie zamierza walczyć z Marcinem Najmanem. I patrząc na postać „Orzełka Białego” – wydaje się, że nic nie przekona go do zmiany zdania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis