MMA PLNajnowszeGamrotArman Tsarukyan znów wspomina o Gamrocie: Nie przegrałem z Gamrotem! Moim celem jest…

Arman Tsarukyan znów wspomina o Gamrocie: Nie przegrałem z Gamrotem! Moim celem jest…

Jak widać Arman Tsarukyan (19-3) cały czas myśli o drugiej przegranej w największej organizacji na świecie. Reprezentant Armenii po sobotnim zwycięstwie wyznał – co jest obecnie jego celem. Ponadto Arman zapewnił, że nie przegrał z naszym reprezentantem Mateuszem Gamrotem.

Gamrot

Starcie Tsarukyan-Gamrot było walką wieczoru eventu w Las Vegas. Polak po pełnych pięciu rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Tuż po walce głos zabrał trener Armana – Siergiej Torosjan cytowany przez sport-express.ru stwierdził, że w pojedynku Gamrot-Tsarukyan wygrała polityka!

Okradli go! Mój człowiek wygrał tę walkę, a oni odebrali mu zwycięstwo. Arman reprezentuje Armenię i Rosję. W hali zapowiedziano go jako zawodnika z rosyjskiego miasta Krasnodar. Wojna toczy się także w Ameryce. Od tego wiele zależało.

Gamrot nie może, polityka pomoże! Sędziowie i organizatorzy tej gali to ped…! – dodał w mediach społecznościowych.

Tsarukyan zapewnia, że nie przegrał z Gamrotem!

Arman Tsarukyan (19-3) wrócił na odpowiednie tory po drugiej przegranej w amerykańskim gigancie. Przypomnijmy, że było to starcie z Mateuszem Gamrotem. Arman zdania nie zmienia i dalej podkreśla, że nie przegrał z naszym reprezentantem.

Arman w sobotę jednogłośną decyzją sędziów pokonał byłego mistrza M-1 Global – Damira Ismagulova. Kazach przed sobotnią walką mógł pochwalić się rekordem 5-0 w UFC.

Oto co powiedział Arman po sobotnim zwycięstwie:

Mam nadzieję, że dostanę teraz kogoś z TOP  5 i to będzie duża walka, bo to było moje siódme kolejne zwycięstwo. Nie przegrałem z Gamrotem. Mam serię siedmiu zwycięstw. Dlatego zasługuję na walkę z kimś z TOP  5. Jedziemy, zróbmy to, jestem gotowy! (…) Moim celem jest rewanż z Islamem Makhachevem, bo to była moja pierwsza walka w UFC. Dałem mu najtrudniejszą walkę w UFC. Potrzebuję jeszcze jednego dużego pojedynku i dostanę titleshot.

Zobacz także:

Zawodnik KSW zamierza pojechać do hejtera: Może to zrobię i nagram! Niech mi to powie w oczy! Widzieliście?

Adrian Gralak (5-1) ma za sobą drugi pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant WCA Fight Team wyznał po walce, że pojawiło się parę wiadomości od hejterów. Gralak zapowiada, że chce pojechać do jednego z hejterów.

Najman jest przekonany: Szczena rozszarpałby Murańskiego! Ja skończyłem Ryśka w 17 sekund! [WIDEO] Co wy na to?

Na naszym kanale pojawiła się rozmowa z Marcinem Najmanem. ”El Testosteron” zabrał głos po ogłoszeniu walki z Jackiem Murańskim. Do hitowego starcia w freak fightach dojdzie osiemnastego marca na High League 6 w Katowicach. Walka odbędzie się na zasadach boksu birmańskiego. Będą również dozwolone uderzenia łokciem, soccer kicki, dobijanie w parterze oraz uderzenia głową.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis