MMA PLMarcin NajmanNajman jest przekonany: Szczena rozszarpałby Murańskiego! Ja skończyłem Ryśka w 17 sekund! [WIDEO]

Najman jest przekonany: Szczena rozszarpałby Murańskiego! Ja skończyłem Ryśka w 17 sekund! [WIDEO]

Na naszym kanale pojawiła się rozmowa z Marcinem Najmanem. ”El Testosteron” zabrał głos po ogłoszeniu walki z Jackiem Murańskim. Do hitowego starcia w freak fightach dojdzie osiemnastego marca na High League 6 w Katowicach. Walkach odbędzie się na zasadach boksu birmańskiego. Będą również dozwolone uderzenia łokciem, soccer kicki, dobijanie w parterze oraz uderzenia głową.

Najman

Najman ostatni start odnotował na gali WOTORE 6, gdzie zmierzył się z debiutującym Pawłem Jóźwiakiem. To długo nie potrwało… Prezes Fight Exclusive Night w niecałą minutę zdemolował Marcina Najmana. Początek był spokojny, ale zaraz powstał prawdziwy chaos. ”El Testosteron” przyjął podbródek i było po wszystkim. Ciosy w parterze były tylko dokończeniem dzieła.

Najman jest przekonany!

Marcin Najman jest przekonany, że jego były rywal Ryszard Szczena pokonałby Jacka Murańskiego.

Bo tam wielu mówiło kto to Rysiek Szczena. No Rysiek Szczena by napi***** Murańskiego na 100%. Dam sobie rękę uciąć, że Rysiek by go naj*****. Tego swojego rywala w debiucie ile? W 40 sekund zmiażdżył, przeszedł się po nim (…) Na pewno uważam, że Rysiek Szczena by go rozszarpał! No ja Ryśka skończyłem w 17 sekund. Takie jest porównanie.    

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Mirosław Okniński w mocny stylu komentuje przegraną Pudziana: Mamed pobił go jak dziecko! Widzieliście?

Mirosław Okniński w mediach społecznościowych postanowił zabrać głos po gali XTB KSW 77 w Gliwicach. Uznany trener skomentował przegraną Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Okniński podkreśla, że nie siła, a technika!

Michał Oleksiejczuk z bonusem po UFC Vegas 66 [+ WYNIKI GALI]

Minionej nocy – nieco w cieniu gali XTB KSW 77 – odbyła się gala UFC Vegas 66, na której to walczył Polak – Michał Oleksiejczuk. “Husarz” nie tylko zaliczył ten wieczór do udanych ze względu na efektowną wygraną, ale i z bonusem za “występ wieczoru”!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis