MMA PLNajnowszeUFCArman Tsarukyan uderzył fana w drodze do oktagonu na UFC 300. Teraz tłumaczy dlaczego to zrobił [WIDEO]

Arman Tsarukyan uderzył fana w drodze do oktagonu na UFC 300. Teraz tłumaczy dlaczego to zrobił [WIDEO]

Kibice sportów walki, zwłaszcza ci zagorzali na pewno w miniony weekend oglądali jubileuszową galę UFC 300. Ale tylko niektórzy z nich wyłapali jak Arman Tsarukyan uderzył fana w drodze do oktagonu!

Arman Tsarukyan uderzył fana

A wydarzyło się to w sobotnią noc podczas wyjścia Ormianina na walkę z Charlesem Oliveirą. I to zaznaczamy, że walkę, która najprawdopodobniej da mu pozycję kolejnego pretendenta do walki o mistrzowski pas wagi lekkiej ze zwycięzcą starcia Islam Makhachev vs Dustin Poirier.

Przypominamy, że Tsarukyan z Oliveirą wygrał niejednogłośną decyzją sędziów, ale gorąco było już w trakcie jego wyjścia do oktagonu.

Arman Tsarukyan uderzył fana w drodze do oktagonu na UFC 300. Teraz tłumaczy dlaczego to zrobił

Kamery nagrały, jak Arman Tsarukyan uderzył jednego z fanów podczas swojego dojścia do oktagonu na walkę z Brazylijczykiem.

Całą sytuacja wyglądała tak:

Teraz, na konferencji prasowej po gali UFC 300, Tsaruykan wytłumaczył mediom swoje zachowanie:

“Pokazał mi “fuck you!” i chciał mnie uderzyć, więc chciałem mu oddać. Otóż to, więc chłopaki, nie pokazujcie mi “Fuck you”. Nie ma znaczenia kim jesteś, automatycznie uderzę cię w twarz za to. Możesz mi pokazywać ten gest z odległości 200 metrów, bo nie będę miał jak cię uderzyć, ale jeśli jesteś blisko mnie, to oberwiesz. Jestem z Rosji i nie róbcie takich rzeczy, bo skończę w więzieniu w USA.”

Do sytuacji odniósł się także do szef UFC, Dana White, który spodziewa się pozwu od fana za zachowanie Tsarukyana, ale sprawę tę UFC będzie poruszać dopiero w tym tygodniu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis