MMA PLNajnowszeArek TańculaArkadiusz Tańcula o spotkaniu Kawulskiego za kulisami KSW 75: Powiedziałem mu…

Arkadiusz Tańcula o spotkaniu Kawulskiego za kulisami KSW 75: Powiedziałem mu…

Arkadiusz Tańcula w najnowszym odcinku na kanale ”Szalony Tańcula” wspomniał o gali KSW 75 w Nowym Sączu. ”Aroy” był obecny na evencie, bowiem na karcie pojawiło się dwóch jego klubowych kolegów – Robert Ruchała oraz Kamil Szkaradek. Zawodnik FAME MMA zdradził, że za kulisami miał szansę spotkać Macieja Kawulskiego – jednego z właścicieli największej organizacji w naszym kraju.

Tańcula

Wydaje się, że teraz Arkadiusz Tańcula zostanie wysłuchany (bo tak też miał w kontrakcie) i dostanie wyczekiwaną walkę o pas. Reprezentant Grapplingu Kraków zmierzy się najprawdopodobniej z Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką. Tańcula ma serię zwycięstw, a na ostatniej gali FAME MMA 15 odnotował dwa zwycięstwa jednego wieczoru. ”Aroy” najpierw poddał Mateusza Murańskiego, a następnie w rzymskiej klatce wypunktował Jacka Murańskiego.

Tańcula o spotkaniu Macieja Kawulskiego!

Arkadiusz Tańcula od zawsze wspomina, że jego wielkim marzeniem jest pojedynek w organizacji KSW. ”Aroy” podczas ostatniego eventu miał szansę spotkać Macieja Kawulskiego.

Arkadiusz Tańcula: I co, z takich ciekawych rzeczy co tam się działo na backstage’u. Wreszcie miałem okazję przywitać się z Kawulem. Podałem mu rękę, powiedziałem mu, że jestem Arkadiusz Tańcula, a on tak popatrzył na mnie… Podchodzę do niego, serce mi tak bije tu, tu, tu.. podałem mu rękę. Mówię jestem Arkadiusz Tańcula, on się tak na mnie popatrzył i mówi ”wiem”. Chciałem coś powiedzieć, ale już zamurowało mnie i po prostu poszedł sobie.  

Szalony Reporter: Serio?

Arkadiusz Tańcula: Tak. Jak masz kogoś od kogo zależy, aby spełnić swoje największe marzenie życiowe, to jednak dziwnie się poczułem.  

Szalony Reporter: Generalnie ze skryptu waszej rozmowy nie powstałaby książka jakaś za długa (śmiech).

Arkadiusz Tańcula: Jestem Tańcula, ”wiem” (śmiech). Ale wiesz tak się uśmiechnął i poszedł. To było takie… Chciałem mu powiedzieć milion słów ”Weź mnie proszę do tego KSW”, a jakoś nie powiedziałem.

Szalony Reporter: Dziwnie, to brzmi jak mówisz do faceta weź mnie proszę.

Arkadiusz Tańcula: Weź spieprzaj ku**a (śmiech) (…)  Patrz ile my mamy w ogóle, on nawet nie wie ile my możemy nawet połączyć rzeczy. Może kiedyś się dowie.  

Szalony Reporter: I weźmie Cię (śmiech).

Arkadiusz Tańcula: Spier…

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Boxdel totalnie się odpalił! Ciśnie prezesa PRIME oraz Don Kasjo: Dla mnie to już jest Don Kondom! Widzieliście?

Michał “Boxdel” Baron nie przebiera w słowach! W wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim ostro odniósł się do swojego konfliktu z organizacją PRIME. Zapowiada też mocny film, który pojawi się na jego kanale. Będzie on dotyczył Don Kasjo.

Stanowski: Mam wrażenie, że zniszczyliście sporty walki w Polsce! Boxdel i Gola odpowiadają! Co wy na to?

Wczoraj odbyła się pierwsza konferencja ”MOVE”. W pewnym momencie Krzysztof Stanowski (prowadzący) postanowił zapytać Wojciecha Gola i ”Boxdela” czy ich zdaniem FAME MMA zniszczyło sporty walki w Polsce. Dziennikarz podkreślał, że nie jest to zarzut w stronę freakowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis