MMA PLNajnowszeFAME MMAAnna Lewandowska pokazała trening na tarczach! Szykuje się do debiutu w MMA? [WIDEO]

Anna Lewandowska pokazała trening na tarczach! Szykuje się do debiutu w MMA? [WIDEO]

W sieci pojawiło się nagranie, na którym Anna Lewandowska pokazała trening na tarczach! Żona najlepszego piłkarza w historii Polski – Roberta Lewandowskiego zdaniem wielu internautów mogłaby namieszać w MMA!

Anna Lewandowska

Lewandowska już dawno temu była kuszona różnymi propozycjami walk. O jej angaż starały się nieoficjalnie największe polskie organizacje freakowe, ale nie tylko.

W sieci swego czasu pojawiło się zdjęcie współwłaściciela KSW Martina Lewandowskiego ze spotkania z Anną Lewandowską, gdzie szef polskiego giganta w sportach walki potwierdził zainteresowanie jej występem w okrągłej klatce KSW:

Anna Lewandowska pokazała trening na tarczach!

Teraz natomiast możemy zobaczyć jak aktualnie rusza się Anna Lewandowska. I nie chodzi tutaj o jej taneczne podboje, w których ewidentnie się odnajduje, ale o trening na tarczach!

Pięściarsko Lewandowska zdaje się być osobą, która ma pojęcie o tym, co trenuje. Zobaczcie sami, jak zaprezentowała się ta potencjalna przyszła zawodniczka MMA na wspomnianym treningu:

A Wy jak myślicie – czy Anna Lewandowska w przyszłości wystąpi w klatce w walce na zasadach MMA? I czy Waszym zdaniem będzie to walka dla organizacji sportowej czy freakowej?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis