MMA PLNajnowszeCiekawostkiAnita Bekus na konferencji przed STARS FIGHT miała wyjaśnić co to jest “backfist”. Pomyliła się [WIDEO]

Anita Bekus na konferencji przed STARS FIGHT miała wyjaśnić co to jest “backfist”. Pomyliła się [WIDEO]

Wczoraj w Warszawie odbyła się Konferencja prasowa przed galą STARS FIGHT MMA. W wydarzeniu tym brała udział zawodniczka KSW Anita Bekus. Tam miała wyjaśnić jednej z uczestniczek czym jest “backfist”. Jej tłumaczenie niestety nieco minęło się z prawdą.

Anita Bekus na konferencji przed STARS FIGHT

STARS FIGHT MMA to nowy projekt na arenie freak fightów w Polsce. Organizacja ta ma łączyć strefę biznesową i sportową oraz wspierać rozwój biznesowy i wartość kobiet.

W rozpisce sportowej tego wydarzenia są takie postaci jak: Natalia Janoszek, Dominika Tajner, Maja ‘Majkel_Coach’ Cylwik, Marietta Fiedor, Wiktoria ‘Tu_Viciia’ Gnieciak, Łukasz ‘Blondino Latino’ Książkiewicz, Paweł ‘Pavlloo’ Szwed czy Michał ‘Modny Tata’ Będźmirowski.

Anita Bekus na konferencji przed STARS FIGHT miała wyjaśnić co to jest “backfist”. Pomyliła się

Na wczorajszej konferencji pojawiła się także gwiazda kobiecego MMA – zawodniczka Federacji KSW Anita Bekus.

Należąca do szerokiej czołówki pań walczących w mieszanych sztukach walki Bekus w pewnym momencie miała pomóc Wiktorii Gnieciak w zdefiniowaniu pojęcia “backfist”.

Anita Bekus odpowiedziała, że jest to… obrotowy łokieć, czyli pomyliła “backfist” (uderzenie pięścią z obrotu) ze “spinning back elbow” (uderzenie łokciem z obrotu).

Fragment, o którym mowa poniżej:

Gala STARS FIGHT MMA odbędzie się już 26 listopada w Polsat Plus Arenie Gdańsk.

Zobacz także:

Wściekły Denis Załęcki przerywa wywiad ”Don Diego”: Chcesz się bić?

Gorąco było również za kulisami pierwszej konferencji High League 5. Denis Załęcki postanowił przerwać wywiad Mateusza Kubiszyna. Padły mocne słowa. Niewykluczone, że w przyszłości ”Bad Boy” ponownie zmierzy się z ”Don Diego”.

Mateusz Kubiszyn chciałby walki z Mamedem Khalidovem: Czemu nie Mamed?

Mateusz Kubiszyn wyzwań się nie boi! ”Don Diego” podczas wczorajszej pierwszej konferencji High League 5 wyznał, że chciałby stawać przed jak największymi wyzwaniami. Aktualnie Kubiszyna czeka druga walka w freakowej organizacji. Będzie to typowo sportowe wyzwanie, bowiem w formule MMA skrzyżuje rękawice z bardziej doświadczonym Damianem Janikowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis