MMA PLNajnowszeBoksAndrzej Wasilewski z grupą Knockout Promotions wydał krocie na tę walkę! Różański vs Babic o pas WBC w Polsce!

Andrzej Wasilewski z grupą Knockout Promotions wydał krocie na tę walkę! Różański vs Babic o pas WBC w Polsce!

To się dzieje! Andrzej Wasilewski z grupą promotorską Knockout Promotions wydał krocie na walkę Różański vs Babic o pas mistrzowski WBC w kategorii bridger i… wygrał przetarg na jej organizację! Zatem oficjalnie można powiedzieć już, że pojedynek ten odbędzie się w Polsce!

Różański vs Babic o pas WBC w Polsce!

Promotor bokserski relacjonował wczoraj wydarzenia związane z organizacją wspomnianego pojedynku. W grze wchodziła organizacja walki Różański vs Babic w Polsce, Wielkiej Brytanii lub Chorwacji:

Różański vs Babic o pas WBC w Polsce!

Chwilę później Andrzej Wasiliewski, czyli szef grupy promotorskiej Knockout Promotions potwierdził, że głośne starcie między Łukaszem Różańskim a niepokonanym w zawodowych startach Alanem Babicem (rekord 11-0) odbędzie się w… Polsce, a konkretnie w Rzeszowie!

Promotor zdradził też, że na organizację tej walki wydał 425 tysięcy dolarów:

“Przed chwilą w Mexico City nasza grupa @knockoutprm WYGRALA licytacje kwota $425.000 na prawa do organizacji walki Babich Różański o Mistrzostwo Swiata WBC w Polsce !!!”

Szczegóły tego pojedynku zostaną ogłoszone już niedługo. Gratulujemy i czekamy na to starcie!

Zobacz także:

Kamil Łaszczyk porównał zarobki w FAME i boksie! Brutalna prawda! Co wy na to?

Kamil Łaszczyk w rozmowie z portalem Sport.pl porównał zarobki w boksie i w freakowej organizacji FAME MMA. Niepokonany pięściarz już w najbliższy piątek odnotuje debiut w mieszanych sztukach walki. ”Szczurek” w main evencie FAME MMA 17 zmierzy się z Amadeuszem ”Ferrari” Roślikiem.

Kacper Miklasz zabiera głos po sobotniej przegranej: Wnioski wyciągnięte! Widzieliście?

Kacper Miklasz w mediach społecznościowych zabrał głos po swojej trzeciej walce w organizacji Fight Exclusive Night. ”Polish Machine” chciał odnotować pierwsze upragnione zwycięstwo w czołowej organizacji MMA w naszym kraju. To się nie udało i musiał uznać wyższość debiutującego Macieja Gąsiorka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis