MMA PLNajnowszeCiekawostkiAndrzej Wasilewski mocno o rewanżu Ferrari-Łaszczyk: Kolejna walka dla przygłupów!

Andrzej Wasilewski mocno o rewanżu Ferrari-Łaszczyk: Kolejna walka dla przygłupów!

Na temat walki “Ferrari” vs. “Szczurek” wypowiedział się Andrzej Wasilewski. Szef oraz założyciel grupy KnockOut Promotions jest zdecydowanym przeciwnikiem freak-fightów. W związku z tym, jego wypowiedzi są niezbyt przychylne. Odniósł się też parę razy do pracy Mateusza Borka jako aktualnego promotora Kamila Łaszczyka.

FAME MMA 17 już za nami. Wydarzenie dostarczyło fanom wiele emocji i nieraz dosłownie chwytało za serce. Tak jak się spodziewano, najbardziej emocjonującym starciem był pojedynek Amadeusza Roślika z Kamilem Łaszczykiem. Walka wieczoru siedemnastej odsłony FAME zakończyła się tylko 8 sekund przed końcem konfrontacji! Pomimo dominacji Amadeusza, to niepokonany pięściarz finalnie wygrał to starcie. Walka była na tyle interesująca, że wiele osób domaga się rewanżu. Jedną z osób, która stoi za takim rozwiązaniem jest Artur Szpilka. Andrzej Wasilewski wdał się w dyskusję także z nim.

Andrzej Wasilewski nie odpuszcza!

Promotor wyraża niezadowolenie w związku z pracą wykonywaną przez jego kolegę po fachu – Mateusza Borka. Wszystkie swoje wypowiedzi zamieścił w serwisie “Twitter”.

Totalne bagno. Gdzie ten Kamil trafił. I kto go tam zaprowadził? (…) Oczywiście. Z takim rekordem gaża w boksie rzędu 500 czy 600 tys zł to nie jest coś wyjątkowego . Tylko trzeba mieć promotora (…) Boks przynosi znacznie większe zawodnikowi o rekordzie 30-0 ale trzeba umieć to zorganizować.

Doszło także do wymiany zdań ze “Szpilą” w związku z walką wieczoru FAME 17 oraz potencjalnym rewanżem. Nadmieńmy, że panowie mają zapisaną klauzulę o rewanżowym starciu na zasadach K1. Promotor wypowiedział się na ten temat dość nieprzychylnie:

 I co, po takich bluzgach i obrażaniach chłopaki są obok siebie? Jakim trzeba być kretynem, żeby się ekscytować ta niby złą krwią (…) Kolejna walka dla przygłupów jesli chodzi o prawdziwa walkę?

Zobacz także:

UFC on ESPN+ 76: Marcin Tybura świetny w stójce i dominował w parterze. Polak pewnie pokonał Ivanova

Marcin Tybura (24-7) pokonał Blagoya Ivanova (19-5, 1 N/C) jednogłośną decyzją na gali UFC on ESPN+ 76 w Las Vegas.

Ferrari dalej grzmi po walce z Łaszczykiem: Uratował twarz Kamila jako sportowca!

Kamil Łaszczyk tuż po walce oddał szacunek przeciwnikowi – inaczej to wygląda w przypadku zawodnika FAME MMA. Amadeusz Roślik na insta stories ponownie zabrał głos i wyznał, że już na spokojnie oglądał pojedynek. Podopieczny Mirosława Okniński dalej nie zgadza się z przerwaniem sędziego Piotra Jarosza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis