MMA PLNajnowszeAndrzej KościelskiAndrzej Kościelski przeprasza za niecenzuralne słowa na KSW 63: Popełniłem duży błąd…

Andrzej Kościelski przeprasza za niecenzuralne słowa na KSW 63: Popełniłem duży błąd…

Trener Ankos MMA Andrzej Kościelski przeprasza za niecenzuralne słowa, które wypowiedział na gali KSW 63 po walce swojego podopiecznego.

Andrzej Kościelski

Chodzi o pojedynek Michała Andryszaka z Darko Stosicem. “Longer” przegrał tę walkę niejednogłośną decyzją sędziów, a jego team z Andrzejem Kościelskim na czele polecił mu uważne przewalczenie rundy trzeciej będąc pewnym zwycięstwa w dwóch pierwszych odsłonach walki.

Po werdykcie, kiedy sędziowie przyznali wygraną Serbowi, Andrzej Kościelski użył słów: “jebani oszuści kurwa”, za które teraz przeprosił.

Andrzej Kościelski przeprasza za niecenzuralne słowa na KSW 63: Popełniłem duży błąd…

Na swoim profilu na Facebooku, Andrzej Kościelski przeprosił za swoje zachowanie po walce Andryszak vs Stosic i przyznał się, że popełnił duży błąd sugerując swojemu ostrożną walkę w trzeciej rundzie:

“Chciałbym przeprosić sędziów sędziujących na gali Ksw ,właścicieli organizacji KSW oraz Martin Lewandowski i Maciej Kawulski oraz wszystkich kibiców za moje zachowanie podczas ostatniej gali Ksw 63

Będąc w narożniku mojego zawodnika Michał “Longer” Andryszak po dwóch pierwszych rundach walki Ja i cały narożnik byliśmy przekonani w 100 procentach że pierwsze dwie rundy wygrał Michał i doradzilismy mu żeby ostatnią rundę zawalczyć zachowawczo nie dając sobie zrobić krzywdy co zapewni mu zwycięstwo .Przed ogłoszeniem werdyktu byliśmy pewni że walkę wygraliśmy i że wynik pójdzie tylko na naszą korzyść lecz się okazało że werdykt był niejednogłośną decyzją na korzyść Darko Stosic .

Wtedy poczułem się strasznie oszukany i pod wpływem impulsu zareagowałem bardzo zle gestykulując i używając wulgarnych słów w stosunku do sędziów .Na chłodno po obejrzeniu walki stwierdziłem że według mnie drugą rundę walki wygrał Michał ale ta runda była tak wyrównana że werdykt mógł iść w każdą stronę .Może jestem wymagającym trenerem ale zawsze będę dbał o dobro moich podopiecznych .

Popełniłem duży błąd jako doświadczony trener sugerując Michałowi żeby tą trzecią rundę zawalczył zachowawczo i decyzja ta była błędna bo Michał mógł tą trzecią rundę wygrać i wtedy i nie było by żadnych nieporozumień .Walka ta będzie nauczką dla mnie i mojego Teamu na przyszłość że trzeba trzymać nerwy na wodzy i nie można zostawiać werdyktu w rękach sędziów .”

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=393249448827375&id=100044269697497

Zobacz także:

“Zróbcie nam walkę!” – Mamed Khalidov akceptuje wyzwanie Roberto Soldica na KSW 63! Czekacie?

Tak jest! Największa walka w historii KSW może wydarzyć się w najbliższych miesiącach! Mamed Khalidov bowiem akceptuje wyzwanie Roberto Soldica, które ten rzucił mu na KSW 63!

Glory 78: Arkadiusz Wrzosek wraca z piekieł i ciężko nokautuje legendę! Oglądaliście?

Fenomen! Arkadiusz Wrzosek (14-5, 8 KO) wrócił po straszliwych problemach w Rotterdamie. W walce wieczoru nasz reprezentant zmierzył się z legendarnym Badrem Harim (106-16, 92 KO). Wrzosek w drugiej rundzie ciężko znokautował legendę z Maroka.

UFC: Brunson zdominował i ostatecznie w trzeciej rundzie poddał bezradnego Tilla! [WIDEO]

Derek Brunson (23-7) zaskoczył swoją dominacją! Amerykanin dzielił i rządził podczas walki wieczoru w Las Vegas. Brunson ostatecznie w trzeciej rundzie poddał bezradnego Darrena Tilla (18-4-1).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis