MMA PLNajnowszeUFC“Amerykańska wersja Khabiba” – Michael Bisping wychwala nową gwiazdę UFC

“Amerykańska wersja Khabiba” – Michael Bisping wychwala nową gwiazdę UFC

Były mistrz wagi średniej UFC, a obecnie ceniony analityk Michael Bisping wychwala nową gwiazdę UFC w osobie Bo Nickala. Amerykanin, który przebojem wdarł się do świadomości fanów mieszanych sztuk walki swoją kolejną walkę stoczy na jubileuszowej gali UFC 300.

Michael Bisping wychwala nową gwiazdę UFC

Na dodatek Bo Nickal będzie otwierał kartę główna gali UFC 300, której obejrzenie w Stanach Zjednoczonych gwarantuje jedynie wykupienie PPV.

Niektórzy z ortodoksyjnych kibiców UFC krytykują umieszczenie w karcie głównej zawodnika, który co prawda jest niepokonany w swojej zawodowej karierze, ale w oktagonie UFC stoczył jedynie dwie walki.

“Amerykańska wersja Khabiba” – Michael Bisping wychwala nową gwiazdę UFC

Bo Nickal na gali UFC 300, która zaplanowana jest na dzień 13 kwietnia w T-Mobile Arenie w Las Vegas skrzyżuje rękawice z Codym Brundagem.

Zdaniem Michaela Bispinga, umieszczenie Nickala w karcie głównej UFC 300 broni się. Jakie Anglik ma na to argumenty? Ano porównuje on Amerykanina do jednego z najlepszych mistrzów UFC w historii – Khabiba Nurmagomedovowa:

“Bo Nickal ma potencjał, aby przejść do historii jako jeden z największych mistrzów, jakich kiedykolwiek widzieliśmy. Taka amerykańska wersja Khamzata Chimaeva, Islama Makhacheva czy Khabiba Nurmagomedovowa. Ma tego typu umiejętności i właśnie pokazał je do tej pory. Kiedy osiągasz poziom zapasów Bo Nickala, to stajesz się w tym sporcie wyjątkowym zawodnikiem. Bo Nickal ma możliwość by zostać amerykańskim Khabibem i jest na dodatek świetnym facetem. Jest fenomenalny. Jest niepokonany. UFC wie, co ma w rękach.”

A Wy co sądzicie – walka Bo Nickala w karcie głównej UFC 300 to dobra decyzja amerykańskiego giganta?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis