MMA PLNajnowszeCiekawostkiAmerican Top Team apeluje do popularnego muzyka: Prosimy, nie stawiaj na żadnego z naszych zawodników

American Top Team apeluje do popularnego muzyka: Prosimy, nie stawiaj na żadnego z naszych zawodników

Jeden z największych klubów sportów walki na świecie – American Top Team apeluje do popularnego muzyka – Drake’a, który w świecie MMA został uznany za człowieka, który rzuca klątwy na zawodników UFC.

American Top Team apeluje do popularnego muzyka

Amerykański klub wprost poprosił muzyka, by ten nie stawiał swoich pieniędzy na zawodników pochodzących z ATT.

Sprawa wydaje się zabawna, ale jak prześledzimy “klątwę Drake’a”, to apel ten wydaje się mocno zasadny.

American Top Team apeluje do popularnego muzyka: Prosimy, nie stawiaj na żadnego z naszych zawodników

Drake to popularny muzyk, który interesuje się mocno mieszanymi sztukami walki. Jest wielkim fanem UFC i często stawia duże kwoty na zwycięzców w walkach wieczoru gal amerykańskiego giganta.

Problem jednak w tym, że często jego typy się zwyczajnie nie sprawdzają. Najnowszy przykład “klątwy Drake’a” mieliśmy w miniony weekend na gali UFC 293 w Sydney.

Drake postanowił postawić ogromną kwotę na wygraną Israela Adesanyi z Seanem Stricklandem przez nokaut. Efekt z tego taki, że Adesanya walkę ze Stricklandem przegrał i to z kretesem.

Innym zawodnikiem, na którego zwycięstwa stawia Drake jest chociażby Conor McGregor. Odkąd amerykański muzyk postanowił szastać swoimi pieniędzmi w zakładach bukmacherskich, to McGregor częściej przegrywa niż wygrywa. Ostatnią wygraną popularnego Irlandczyka ciągle pozostaje zamierzchłe zwycięstwo nad emerytowanym już dzisiaj Donaldem Cerrone.

Teraz apel do muzyka wystosował klub American Top Team. W mediach społecznościowych pojawiło się krótkie oświadczenie, w którym klub prosi Drake’a:

“Drogi Panie Drake, prosimy nie stawiaj na żądnego z naszych zawodników. Z wyrazami szacunku, American Top Team.” – czytamy w oświadczeniu udostępnionym na portalu X, dawniej zwanym Twitterem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis