MMA PLIsrael AdesanyaDrake znowu postawił ogromną kasę na Adesanyę! Ma do wygrania ogromną kwotę, jeśli…

Drake znowu postawił ogromną kasę na Adesanyę! Ma do wygrania ogromną kwotę, jeśli…

Popularny amerykański muzyk Drake znowu postawił ogromną kwotę na Israela Adesanyę. Raper z Kanady pokazał swój kupon w mediach społecznościowych.

Drake znowu postawił ogromną kasę na Adesanyę

Przypominamy, że Israel Adesanya będzie bronił pasa mistrzowskiego wagi średniej w walce z Seanem Stricklandem na dzisiejszej gali UFC 293 w Sydney.

Starcie to będzie transmitowane na antenie Polsat Sport. Wejście Adesanyi i Stricklanda do oktagonu przewidziane jest około godz. 6:15. Wcześniej, bo od godz. 4:00 transmitowana będzie karta główna tego wydarzenia.

Drake znowu postawił ogromną kasę na Adesanyę!

Tuż przed tą imprezą, atmosferę podgrzał między innymi 36-letni raper Drake. Muzyk, który od lat wspiera Israela Adesanyę, postawił na niego ogromną kwotę.

Jak dowiadujemy się z Instagrama, Drake położył aż 500 tys. dolarów na wygraną Nigeryjczyka przez nokaut.

Jeśli walka wieczoru UFC 293 zakończy się wygraną aktualnego mistrza, to na konto rapera trafi… 920 tys. dolarów. A za taką kwotę to można nieco poszaleć.

Oczywiście to nie pierwszy raz, kiedy Drake stawia dużą kasę na wygraną Adesanyi. Ostatni raz postawił na Nigeryjczyka w jego rewanżu z Alexem Pereirą na gali UFC 287 w kwietniu tego roku. Wówczas wygrał aż… 2,7 miliona dolarów po tym, jak Nigeryjczyk znokautował Brazylijczyka i przełamał klątwę niepowodzeń w starciach z nim.

Co ciekawe, Israel Adesanya jest ogromnym faworytem do zwycięstwa w walce wieczoru gali UFC 293. Kursy na jego wygraną z Amerykaninem nie są wygórowane, ale mimo to potencjalna wygrana Drake’a robi piorunujące wrażenie.

A Wy na którego zawodnika postawilibyście pieniądze, jeśli zdecydowalibyście się wyłożyć ogromną kasę? Na Israela Adesanyę czy na Seana Stricklanda? Czy raczej ze względu na zbyt duże różnice kursowe i zbyt ewidentnego faworyta, to zrezygnowalibyście ze składania zakładu na tę walkę?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis