MMA PLNajnowszeHybrid MMA“Ambitnie, ambitnie!” – mocny staredown między Tyburskim a uczestnikiem Hotelu Paradise przed HYBRID MMA 4

“Ambitnie, ambitnie!” – mocny staredown między Tyburskim a uczestnikiem Hotelu Paradise przed HYBRID MMA 4

Wczoraj w sieci odbyła się I Konferencja Prasowa promująca nadchodzącą wielkimi krokami galę HYBRID MMA 4. Podczas tego wydarzenia oglądaliśmy między innymi mocny staredown między Piotrem Tyburskim a uczestnikiem Hotelu Paradise, którzy tworzą jedną z zestawień na nadchodzącej imprezie.

staredown między Tyburskim a uczestnikiem Hotelu Paradise

Przypominamy, że gala HYBRID MMA 4 odbędzie się już 20 kwietnia w Zielonej Górze. Karta walk tego wydarzenia, co doskonale zwiastuje nazwa organizacji, będzie połączeniem walk freakowych z pojedynkami zawodowców.

Mocny staredown między Tyburskim a uczestnikiem Hotelu Paradise przed HYBRID MMA 4

Jednym z głównych bohaterów gali HYBRID MMA 4 będzie były zawodnik Federacji KSW i przez lata uznawany za czołówkę wagi ciężkiej w Polsce – Michał “Longer” Andryszak. Występ tego zawodnika na gali 20 kwietnia jest mocno promowany przez organizatora:

Ale nie tylko “Longer” ze świata sportów pojawi się w klatce na HYBRID MMA 4. W rozpisce znajdują się także tacy zawodnicy jak: Wojciech Kazieczko, Kacper Frątczak czy popularny trener sportów walki Przemysław Szyszka.

Na wczorajszej I Konferencji Prasowej promującej nadchodzącą galę dużo działo się między Piotrem Tyburskim a jego rywalem – uczestnikiem jednej z edycji Hotelu Paradise Marvinem Krucińskim.

Mocny staredown między tą dwójką możecie zobaczyć klikając poniższy filmik:

A Was I Konferencja Prasowa promująca galę HYBRID MMA 4 przekonała do obejrzenia całego wydarzenia? Na którą z walk czekacie najbardziej?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis