MMA PLNajnowszeUFCAlexander Volkanovski zasnął na konferencji przed UFC 298. Obudził go Paulo Costa [WIDEO]

Alexander Volkanovski zasnął na konferencji przed UFC 298. Obudził go Paulo Costa [WIDEO]

Mistrz wagi piórkowej UFC Alexander Volkanovski dał swoisty popis umiejętności aktorskich na konferencji prasowej przed nadchodzącą wielkimi krokami galą UFC 298 w Anaheim, gdzie będzie bronił posiadanego przez siebie tytułu.

Alexander Volkanovski zasnął

Volkanovski w walce wieczoru całego wydarzenia zmierzy się z rozpychającym się łokciami w czołówce dywizji i niezwykle niebezpiecznym Ilią Topurią.

Wczoraj natomiast miała miejsce konferencja prasowa promująca sobotnią galę, na której to… Alexander Volkanovski udawał, że zasnął. Obudzić go musiał Paulo Costa.

Alexander Volkanovski zasnął na konferencji przed UFC 298. Obudził go Paulo Costa

Australijczyk podczas wspomnianej konferencji prasowej zrobił prawdziwe show imitując siebie w roli staruszka. 35-latek wszedł tak w rolę, że podczas konferencji nawet… zasnął!

Co ciekawe, Volkanovskiego z objęć Morfeusza postanowił wybudzić Paulo Costa. Brazylijczyk jest świetnym żartownisiem w swoich mediach społecznościowych, więc zamieścił tam także szpileczkę w stronę swoich byłych rywali – Luka Rokcholda i Yoela Romero, z którymi wygrywał decyzjami sędziów:

“Wiem jak dbać o starszych ludzi. Prawda Rockhold, Romero?” – napisał na portalu X.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis