MMA PLNajnowszeAnthony JoshuaAleksander Usyk przed walką z Joshuą: W ringu spotka się dwóch mistrzów. Najlepszy vs najlepszy

Aleksander Usyk przed walką z Joshuą: W ringu spotka się dwóch mistrzów. Najlepszy vs najlepszy

Już w najbliższą sobotę dojdzie do jednej z najbardziej wyczekiwanych walk w wadze ciężkiej w zawodowym boksie. O starciu tym wypowiedział się jeden z jej uczestników – Aleksander Usyk przed walką z Anthonym Joshuą twierdzi, że będzie to starcie “najlepszego z najlepszym”.

Aleksander Usyk

Walka Joshua vs Usyk odbędzie się już 25 września w Londynie na Tottenham Hotspur Stadium. Stawką tego pojedynku będą pasy mistrzowskie federacji WBA, WBO, IBF i IBO.

Aleksander Usyk przed walką z Joshuą: W ringu spotka się dwóch mistrzów. Najlepszy vs najlepszy

34-letni Ukrainiec jest niepokonany w zawodowych startach i mimo tego, że przeszedł do wyższej dywizji wagowej z niższej kategorii wagowej, to uważa, że starcie z Brytyjczykiem jest pojedynkiem dwóch najlepszych pięściarzy z przeszłością w postaci sukcesów na Igrzyskach Olimpijskich:

“Joshua jest świetny. Pokonał Kliczkę, który rządził chyba przez 15 lat. Wielka gwiazda, wielka… W ringu spotka się dwóch mistrzów olimpijskich. Najlepszy vs najlepszy. Mogę być szczęśliwy, że stanę z nim oko w oko. Nie myślę jednak przesadnie o nim, bo mam wciąż sporo roboty do wykonania w trakcie obozu. Bardziej zajmuje mnie to, jak radzi sobie mój syn w szkole, bo poszedł właśnie do pierwszej klasy. Mówi do mnie “Tato, ja nie chcę chodzić do szkoły. Tam wieje nudą!” – powiedział Usyk (transkrypcja za: TVP Sport]

Cały materiał o Aleksandrze Usyku możecie sprawdzić poniżej:

Zobacz także:

Szybkie zwycięstwo popularnego ”Góry”! Mariusz Pudzianowski komentuje! [WIDEO] Teraz walka z Polakiem?

Na debiut zawodowy w boksie Hafþóra Júlíusa Björnssona jeszcze poczekamy. Ogromny ”Góra” wystąpił w walce wieczoru sobotniej gali Core Sports Fight Night 3 w Dubaju. Jego starcie z Devonem Larrattem jest kolejnym amatorskim starciem. Islandczyk ma za sobą już trzy pokazowe walki – wszystkie odnotowane w tym roku.

Potworna kontuzja zawodnika UFC! Walczył z nią do samego końca! Widzieliście?

Devin Clark (12-6) nie będzie dobrze wspominał walki w Las Vegas. Amerykanin w sobotę w tak zwanym co-main evencie UFC Vegas 37 zmierzył się z Ionem Cutelabą (16-6-1). Sama przegrana nie będzie największym problemem, a potworna kontuzja, o której mówił trenerom w przerwie.

“Teraz ci się nie uda wymiksować” – zapowiedź walki Krycha UFC vs Sasha na FAME 11 [WIDEO]

W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź walki Krycha UFC vs Sasha, do której dojdzie na najbliższej gali FAME MMA 11. Impreza zaplanowana jest na dzień 2 października i odbędzie się przy udziale publiczności.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis