MMA PLBoksSzybkie zwycięstwo popularnego ”Góry”! Mariusz Pudzianowski komentuje! [WIDEO]

Szybkie zwycięstwo popularnego ”Góry”! Mariusz Pudzianowski komentuje! [WIDEO]

Na debiut zawodowy w boksie Hafþóra Júlíusa Björnssona jeszcze poczekamy. Ogromny ”Góra” wystąpił w walce wieczoru sobotniej gali Core Sports Fight Night 3 w Dubaju. Jego starcie z Devonem Larrattem jest kolejnym amatorskim starciem. Islandczyk ma za sobą już trzy pokazowe walki – wszystkie odnotowane w tym roku.

Początkowo rywalem Islandczyka miał być Eddie Hall. Brytyjczyk na ostatniej prostej doznał kontuzji i jego start nie był możliwy. Zaczęły się poszukiwania zastępstwa. Wydawało się, że jest blisko, aby Halla zastąpił nasz reprezentant Mariusz Pudzianowski. Ostatecznie końcowe rozmowy zakończyły się fiaskiem, a za Pudzianowskiego wszedł Kanadyjczyk.

Szybka robota Björnssona!

To nie był trudny pojedynek! Hafþóra Júlíusa Björnsson bez problemów w pierwszej odsłonie pokonał ściągniętego w zastępstwie Devona Larratta.

Wcześniej w ringu zameldował się ciekawy ciężki. Martin Bakole (17-1) liczy, że już niebawem dostanie duże walki. Pogromca Mariusza Wacha potrzebował dwóch minut i 30-sekund, aby odprawić z kwitkiem Haruna Osumanu (11-3).

Całą walkę ”Góry” możecie zobaczyć poniżej:

Thor Bjornsson vs Devon Larratt!

Thor vs DevonWatch the full evening of fights and the aftermath at https://www.coresports.world/

Posted by Laurence Shahlaei on Saturday, September 18, 2021

Nie musieliśmy też długo czekać na pierwszy komentarz Mariusza Pudzianowskiego, który dalej liczy na pojedynek z ”Górą”.

Pudzian

Jestem gotowy do walki w boksie. Może walka w MMA?

Parę dni temu na naszym portalu pojawił się wywiad z Björnssonem, który możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz także:

Dramat na gali w Polsce! Niespodziewanie zemdlał podczas walki, a teraz walczy o życie w szpitalu! [WIDEO] Widzieliście?

Zdarzają się w sporcie sytuacje, kiedy wynik schodzi na dalszy plan. Podczas wczorajszej gali A1 Federation 7 byliśmy świadkami dramatycznych scen, kiedy to Rafał Antończak zemdlał podczas pojedynku.

Czy kiedyś dojdzie do tragedii? Riddick Bowe wraca do ringu na walkę z byłym zawodnikiem NBA!

Najpierw była dramatyczna forma Evandera Holyfielda, który został zdominowany przez Vitora Belforta w walce pięściarskiej na gali Triller Fight Club, a teraz do ringu ma wrócić… Riddick Bowe! Czyli pięściarz dużo bardziej doświadczony skutkami ubocznymi boksu niż Holyfield.