MMA PLArchiwumDenis ZałęckiAlan Kwieciński zgłasza gotowość i chęć rewanżu z… Denisem Załęckim!

Alan Kwieciński zgłasza gotowość i chęć rewanżu z… Denisem Załęckim!

Alan Kwieciński już w przeszłości wspominał, że jest otwarty na rewanż z Denisem Załęckim, ale temat ucichł. Teraz ”Alanik” przypomniał o sobie i pomyśle związanym z drugim starciem z ”Bad Boyem”. Kwieciński w ostatnim pojedynku pokazał się z efektownej strony. Bez wątpienia Alan jest jednym z najlepszych zawodników w freak fightach jeśli chodzi o umiejętności sportowe.

Kwieciński

Pytanie czy taki rewanż ma sens patrząc na gabaryty obu zawodników. Denis jest zdecydowanie cięższy.

Do ich pierwszej walki doszło w formule K-1. Starcie zawodników było jednym z najgorętszych momentów tamtego eventu ze względu na towarzyszący mu ładunek emocjonalny. Denis wygrał pewnie po całym dystansie. Kwieciński próbował zaskoczyć choćby latającym kolanem, ale to było zbyt mało. ”Bad Boy” miał rywala na widelcu, ale ostatecznie ”Alanik” wytrwał ciężkie chwile.

Kwieciński chętny na rewanż!

Alan Kwieciński w rozmowie z Goniec Sport wyznał, że jest otwarty i chętny na pojedynek rewanżowy z Denisem Załęckim.

To, że spasł się jak świnia? Za ciasne ciuchy nosi. Te mięśnie muszą być głęboko schowane (…) Tak. Jakby zaproponowali, to jak najbardziej.

Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” ostatni pojedynek stoczył pod koniec września na gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie. ”Alanik” sprawił sporą niespodziankę. Kwieciński szybko w pierwszej rundzie poddał gilotyną debiutującego w MMA – Dominika Zadorę. ”Japoński Drwal” w przeszłości trenował Kwiecińskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis