MMA PLNajnowszeKSWAdrian Bartosiński o potencjalnych przenosinach z KSW do UFC: Ci co mówili o UFC nie wyjechali z Polski!

Adrian Bartosiński o potencjalnych przenosinach z KSW do UFC: Ci co mówili o UFC nie wyjechali z Polski!

Adrian Bartosiński to aktualny mistrz wagi półśredniej KSW, który ma ogłoszoną kolejną obronę mistrzowskiego pasa. “Bartos” udzielił ciekawego wywiadu Arturowi Mazurowi z kanału Klatka po Klatce gdzie opowiedział o potencjalnych przenosinach z KSW do UFC.

Adrian Bartosiński

Co ciekawe, z rozmowy wynika, że “Bartos” nie wyklucza takiego właśnie scenariusza. A nawet przyznał, że chciałby dołączyć do UFC!

Bartosiński najbliższą walkę w KSW stoczy już 11 maja na gali XTB KSW 94 w trójmiejskiej Ergo Arenie. Rywalem “Bartosa” będzie Andrzej Grzebyk, a ich starcie będzie rewanżem za pojedynek z lutego 2022 roku, który Bartosiński wygrał przez poddanie w drugiej rundzie.

Adrian Bartosiński o potencjalnych przenosinach z KSW do UFC: Ci co mówili o UFC nie wyjechali z Polski!

Bartosiński został zapytany o temat potencjalnego angażu przez UFC w programie Klatka po Klatce prowadzonego przez Artura Mazura.

Odpowiedź mistrza KSW była jednoznaczna:

“Jeszcze nie jestem taki stary. Jeszcze gdzieś bym się pobił. No chciałbym iść do UFC. Zawsze o tym mówiłem i mówię, ale ja nie będę rzucał i gadał ciągle: UFC, UFC, UFC. Przyjdzie czas, że skończę tutaj, wygram wszystko, co mam wygrać i wtedy będę szedł dalej. Ci co myśleli o UFC nie wyjechali z Polski. Wolę to zostawić dla siebie. Myślę, że jestem gotowy, by tam rywalizować, ale myślę, że będę jeszcze bardziej gotowy na to za niedługi czas.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis