MMA PLNajnowszeFAME MMAAdamek boi się Bandury? Pięściarz wprowadza zmianę zasad w ich walce na FAME 21!

Adamek boi się Bandury? Pięściarz wprowadza zmianę zasad w ich walce na FAME 21!

Czy to może oznaczać, że Tomasz Adamek boi się Bandury? Otóż, polski pięściarz wprowadza istotną zmianę zasad w ich walce, która ma być main eventem gali FAME MMA 21.

Adamek boi się Bandury

Gala FAME MMA 21 ma być świętem polskich freak fightów z udziałem legendy boksu w roli głównej! Otóż, Tomasz Adamek po pokonaniu Mameda Khalidova na gali KSW Epic, tym razem skrzyżuje rękawice w boksie z youtuberem – Bandurą.

Walka ta odbędzie się w boksie i pierwotnie była miała być toczona w małych rękawicach.

Adamek boi się Bandury?

Piszemy “miała”, bowiem Adamek wprowadził zmianę w formule ich walki na FAME MMA 21. O niej dowiadujemy się z rozmowy Bandury z Hubertem Mściwujewskim z portalu MMA Bądź Na Bieżąco.

Tam youtuber zdradził, że Tomasz Adamek postawił warunek taki, że albo zmienią oni rękawice na normalne, pięściarskie, albo ich walki w ogóle nie będzie:

“Były dogadane małe rękawice. Jak ja mówię na streamie, że były dogadane małe rękawice i są małe rękawice, to są. Nie wiem co się wydarzyło po walce Tomasza z Mamedem. Myślę, że predyspozycja Tomasza pozostawiła wiele do życzenia i ta formuła została zmieniona. I usłyszałem, że albo bijemy się w dużych albo w małych. Nie miałem tego w kontrakcie, ale miałem dogadane słownie. Rafał Pasternak może to potwierdzić.” – mówi Bandura.

A Wy jak myślicie – dlaczego Tomasz Adamek wprowadził zmianę w walce z youtuberem? Czyżby obawiam się potężnego Bandury?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis