MMA PLMMA AttackAdam Wieczorek przed walką wieczoru na MMA Attack 4: Dużo stójki i zero kalkulacji, będzie na co popatrzeć!

Adam Wieczorek przed walką wieczoru na MMA Attack 4: Dużo stójki i zero kalkulacji, będzie na co popatrzeć!

W walce wieczoru sobotniej gali MMA Attack 4 w Będzin Arena wystąpi lokalny bohater Adam Wieczorek (10-2, 6 SUB, 3 KO). Słynący z mocnego uderzenia i niekonwencjonalnych zakończeń weteran UFC zmierzy się z potężnie bijącym Anglikiem Olim Thompsonem.

Adam Wieczorek
Foto: Adam Wieczorek

Dawno niewidziany w klatce 30-letni Wieczorek zapowiada, że kibice będą mieli na co popatrzeć. – Zobaczycie dużo stójki i zero kalkulacji. Chcę to efektownie zakończyć! – zapowiada niemal dwumetrowy “Siwy”. Transmisja gali MMA Attack 4 tylko w PPV.

Adam Wieczorek: To dla mnie zaszczyt

Doskonale pamiętam dawne gale MMA Attack. To były wielkie wydarzenia z głośnymi nazwiskami. Walka wieczoru na gali MMA Attack 4 to dla mnie zaszczyt. Zarówno ja jak i Oli Thompson biliśmy się w UFC, czyli największej federacji MMA na świecie. Z całym szacunkiem dla mojego rywala, ale to ja mierzyłem się i wygrywałem z lepszymi zawodnikami. W oktagonie wykonam swoją robotę i zapewniam kibiców, że będzie na co popatrzeć. Dużo stójki, dużo mocnych ciosów i zero kalkulacji. Nie mogłem doczekać się powrotu do klatki. Chcę to efektownie zakończyć i wrócić do częstszych startów!

– mówi były zawodnik UFC.

Bilety na galę MMA Attack 4 można nabyć na KupBilecik.pl. Na imprezie zagra popularny DJ Hazel. Transmisja z gali MMA Attack 4 będzie dostępna tylko w systemie PPV na www.mma-attack.pl oraz WP Pilot, a także FITE TV poza granicami Polski.

[Informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis