MMA PLUFCAdam Wieczorek na wolności! Będzie powrót do UFC?

Adam Wieczorek na wolności! Będzie powrót do UFC?

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Adama Wieczorka (10-2)! ”Siwy” jest na wolności i niewykluczone, że już niedługo wróci do klatki największej organizacji na świecie.

Wieczorek

Pod koniec stycznia 2019 roku CBŚ zatrzymało kibiców Ruchu Chorzów z grupy Psycho Fans. W ich gronie pojawił się zawodnik UFC. Było bardzo poważnie! Osoby zatrzymane usłyszały zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej, handel narkotykami, rozboje i udział w ustawkach. Wieczorek miał być założycielem Stowarzyszenia kibiców Ruchu Chorzów “Niebiescy”.

Dobra wiadomość!

Adam Wieczorek (10-2) jest na wolności i miejmy nadzieje, że już niebawem wróci do klatki amerykańskiego giganta. Adam zamieścił wpis w mediach społecznościowych.

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej 🤪GB Spartan Chorzów Shark Top Team

Posted by Adam Wieczorek on Thursday, October 29, 2020

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.

28-latek po ośmiu zwycięstwach z rzędu podpisał kontrakt z UFC. Po wielokrotnych zmianach do debiutu doszło w listopadzie 2017 roku. Polak w Sydney po trudnej walce pokonał doświadczonego Anthony’ego Hamiltona. Sędziowie jednogłośnie wskazali na konto Wieczorka.

W następnym pojedynku ”Siwy” pokazał się z kapitalnej strony. Podczas UFC on FOX 29 w Arizonie w drugiej odsłonie poddał Arjana Bhullara. Wielkiego szoku by w tym nie było, gdyby nie fakt w jakim stylu Adam triumfował. Była to mało spotykana technika (omoplata). Sami zobaczcie!

Dla Kanadyjczyka była to pierwsza i zarazem ostatnia przegrana w zawodowej karierze. Wieczorek ostatni pojedynek stoczył w listopadzie poprzedniego roku. Polak wszedł w zastępstwo i wystąpił na numerowanej gali UFC 230. Wieczorek jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Marcosem Rogerio De Limą.

Zobacz także:

Szeliga ostro o Pudzianie! Zaskoczeni?

Piotr Szeliga odpowiedział na słowach Mariusza Pudzianowskiego. Najsilniejszy człowiek na ziemi wspomniał, że jeśli ma dojść do walki to zwycięzca bierze wszystko

Śledztwo w sprawie śmierci ”Cygana” umorzone! Jak to oceniacie?

Zażalenie Romana Giertycha odrzucone.. Tym samym śledztwo w sprawie śmierci ”Cygana” zostało umorzone

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis