MMA PLNajnowszeAdam SoldaevAdam Soldaev sprowadził mocnego sparingpartnera na przygotowania do XTB KSW Colosseum 2

Adam Soldaev sprowadził mocnego sparingpartnera na przygotowania do XTB KSW Colosseum 2

Jeden z największych talentów w polskim MMA Adam Soldaev sprowadził bardzo mocnego sparingpartnera na swoje przygotowania do czerwcowej gali XTB KSW Colosseum 2.

Adam Soldaev sprowadził mocnego sparingpartnera

Przypominamy, że na Stadionie Narodowym w Warszawie, Soldaev zmierzy się z Danielem Rutkowskim. Starcie to może wyłonić nawet kolejnego pretendenta do mistrzostwa wagi piórkowej największej polskiej organizacji mieszanych sztuk walki.

Starcie Soldaeva z Rutkowskim będzie jedną z najważniejszych walk całej imprezy, która z pewnością będzie wielkim świętem MMA w Polsce i nie tylko.

Adam Soldaev sprowadził mocnego sparingpartnera na przygotowania do XTB KSW Colosseum 2

Na Twitterze, Soldaev zamieścił krótki wpis, w którym poinformował, że odbiera nowego sparingpartnera. Zawodnikiem, który będzie pomagał 25-latkowi będzie… Lom-Ali Eskiev.

31-letni Niemiec na gali KSW 77: Mamed vs Pudzian przegrał co prawda z Danielem Rutkowskim, ale niejednogłośną decyzją sędziów i po bardzo wyrównanej walce.

“Właśnie jestem na lotnisku, przyjechałem odebrac Lom-Ali Eskiev. Jak myślicie dobry sparing partner na walkę ?” – napisał na Twitterze.

Jak myślicie, pomoc Lom-Aliego Eskieva będzie game changerem w przygotowaniach Adama Soldaeva do najbliższej walki?

Zobacz także:

Pierwsze słowa Roberto Soldica po brutalnym nokaucie na gali ONE Fight Night 10! Widzieliście?

W nocy odbyła się gala ONE Fight Night 10, na której kibice mogli zobaczyć byłego podwójnego mistrza Federacji KSW – “Chorwackiego Robocopa”. Roberto Soldic niespodziewanie na tej gali przegrał, a teraz po raz pierwszy zabrał głos po tej przegranej.

Paweł Fajdek zawalczy w MMA? Jasna deklaracja młociarza: Była już taka propozycja

To byłby hit! Najlepszy polski młociarz – Paweł Fajdek najprawdopodobniej zawalczy w MMA. Jasna deklaracja polskiego olimpijczyka padła w ostatnim programie Hejt Park na Kanale Sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis