MMA PLArchiwumAdam KownackiAdam Kownacki zawalczy w freak fightach? Pięściarz zabiera głos!

Adam Kownacki zawalczy w freak fightach? Pięściarz zabiera głos!

Adam Kownacki (20-4, 15 KO) spróbuje swoich sił w freak fightach? Znany polski pięściarz wagi ciężkiej zabrał głos czy jest szansa na to, aby związał się z freakową organizacją. Przypomnijmy, że Adam w ostatnim czasie ma zdecydowanie gorszy okres jeśli chodzi o karierę w boksie.

Kownacki

Niewykluczone, że już niebawem Adam stoczy walkę w Polsce. Pojawiają się, bowiem informacje o potencjalnym starciu Kownackiego z Kacprem Meyną (11-1, 7 KO).

Jesteśmy na tak. Jeszcze kilka szczegółów i jest duża szansa na walkę o mistrzostwo Polski. Będzie to najdroższa walka o MP w historii ale uważam, że warto – mówił szef Rocky Boxing Promotion. 

Kownacki odpowiada!

W najnowszym wywiadzie Adam Kownacki (20-4, 15 KO) w rozmowie z Andrzejem Kostyrą został zapytany o potencjalny pojedynek w freak fightach. Oto co odpowiedział Adam:

Tak jak mówiłem. Nigdy nie mówię nie, ale na razie jestem młody, zdrowy i chcę się spełniać w boksie. Jak byłem małym chłopakiem, to moim marzeniem było zdobycie mistrzostwa świata i nadal do tego dążę

Polak pierwszej zawodowej przegranej doznał w marcu 2020 roku, gdy sposób na niego znalazł Robert Helenius. Doszło do natychmiastowego rewanżu, ale Fin ponownie okazał się lepszy od Kownackiego. Była też walka w Brooklynie, gdy Adam po 10 rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Ali Erenem Demirezenem.

W ostatnim pojedynku Polak przegrał przed czasem z Joe Cusumano. Amerykanin po walce wpadł na dopingu. Niewykluczone, że wynik walki zostanie zmieniony na NC. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis