MMA PLAdam KownackiAdam Kownacki przed rewanżem z Heleniusem: Nie mogę się doczekać tej zemsty!

Adam Kownacki przed rewanżem z Heleniusem: Nie mogę się doczekać tej zemsty!

Jeden z czołowych pięściarzy wagi ciężkiej na świecie Adam Kownacki przed rewanżem z Robertem Heleniusem bez ogródek mówi i zemście za porażkę, jaką poniósł w pierwszym pojedynku z Finem.

Był marzec 2020 roku, kiedy to w Barclays Center Helenius nokautował w czwartej rundzie faworyzowanego Kownackiego, będącego krok od walki o tytuł mistrzowski wagi ciężkiej.

Od tamtej pory Adam Kownacki ma jeden cel – rewanż z Robertem Heleniusem, który zadał mu pierwszą porażkę w karierze. Rewanż zakończony efektowną zemstą.

Adam Kownacki przed rewanżem z Heleniusem: Nie mogę się doczekać tej zemsty!

Walka Helenius vs Kownacki 2 odbędzie się już 24 lipca w T-Mobile Arenie w Las Vegas. Starcie to będzie częścią gali, na której dojdzie do trzeciego pojedynku między Tysonem Furym a Deontayem Wilderem.

Polak w rozmowie z boxingscene.com przyznaje, że nie może doczekać się zemsty, jaką szykuje dla Fina:

“Jestem bardzo podekscytowany powrotem na ring. Pandemia utrudniła życie wszystkim, ale na szczęście, wszystko wraca już do normy. Jestem częścią wspaniałej gali PPV i to świetna sprawa dla fanów naszego sportu. Ta karta walk od góry do dołu jest świetna. Ja osobiście nie mogę doczekać się zemsty na Robercie Heleniusie.

To był długi rok. Czekałem bardzo długo, ale 24 lipca odniosę zwycięstwo i zrewanżuję się mu. Czuję, że wszystko wróci do normy, a ja udowodnię, że nadal jestem jednym z najlepszych zawodników wagi ciężkiej na świecie.”

Zobacz także:

Helenius vs Kownacki 2 już oficjalnie! Jest data walki! Da radę?

Wreszcie można to już oficjalnie ogłosić! Walka Helenius vs Kownacki jest już pewna! Poznaliśmy datę oraz miejsce rewanżu z udziałem “Babyface”!

Akop Szostak o walce z Kołeckim na KSW 62: Będzie piekłem, przez które chce przejść… Będzie piekło?

No i stało się! Akop Szostak (4-3) wystąpi w walce wieczoru KSW 62, a zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Mamy pierwsze słowa podopiecznego Roberta Jocza po oficjalnie ogłoszonym starciu.

Jan Błachowicz o Jonie Jonesie: Tam jest bajzel w głowie!

Nie daje za wygraną mistrz kategorii półciężkiej – Jan Błachowicz. Polak po raz kolejny w dość ostry sposób wypowiada się o swoim niedoszłym rywalu – Jon Jonesie. “Tam jest bajzel w głowie!” – powiedział o byłym czempionie Błachowicz.