Organizacja World Series of Fighting, która uznawana jest za trzecią największą organizację MMA na świecie, mającą w swoich szeregach takich zawodników jak: Justin Gaethje, Marlon Moraes, David Branch, Jon Fitch, Jake Shields, Rousimar Palhares, Thiago Silva, Matt Hamill, Vinny Magalhaes, Blagoy Ivanov, Josh Copeland, Shawn Jordan, Lance Palmer czy Yushin Okami przestaje istnieć!

W jej miejsce zostanie utworzona The Professional Fighters League (PFL), która wystartuje w 2018 roku. Informację o przemianowaniu WSoF na PFL poinformował The Washington Post.

Wg nowej idei, zawodnicy w PFL będą rywalizować na zasadzie turnieju w siedmiu kategoriach wagowych, a zwycięzca każdej z nich otrzyma wynagrodzenie w wysokości… 3 milionów dolarów! Pozostali zawodnicy, biorący udział w turnieju zostaną nagrodzeni rozdysponowaną proporcjonalnie kwotą 1 miliona dolarów.

O szczegółach działalności nowej organizacji, która ma rywalizować z UFC i Bellatorem będziemy informować na bieżąco,

New title for a=>html, img=>alt

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by  don_eldarro 2 min temu.

  • #110734

    Dziwne. Rozumiem, że 3 mln pewnie przyciągną, ale to już nie są czasy turniejów jak w PRIDE. Zawodnicy wolą raczej pewne zarobki za walkę, albo przynajmniej rozsądne i znane z góry warunki…

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.