MMA PLWSOFZawodnik MMA jako superbohater patrolował ulice Seattle, został zatrzymany za… handel narkotykami!

Zawodnik MMA jako superbohater patrolował ulice Seattle, został zatrzymany za… handel narkotykami!

Miał walczyć z przestępcami, a sam się takim okazał! Zawodnik mieszanych sztuk walki przebierał się w kostium superbohatera Phoenixa Jonesa i patrolował ulice Seattle, ale ostatnio znalazł się po drugiej stronie prawa.

Ben Fodor (7-3-1) w postaci Jonesa z Seattle znalazł swoje alter ego i w przebraniu za tego superbohatera patrolował cieszące się najgorszą sławą dzielnice Seattle. Okazuje się jednak, że te patrole wcale nie miały na celu ochrony innych.

Znalezione obrazy dla zapytania phoenix jones

Fodor bowiem został przyłapany na handlu narkotykami, który dowiódł zakup kontrolowany przez miejscową policję. “Jones z Seattle” handlował m.in. kokainą.

Amerykanin dwukrotnie sprzedał towar agentowi z Departamentu Policji w Seattle. Za drugim razem został złapany przez policję na gorącym uczynku. Teraz odpowie za swoje występki.

To nie pierwszy raz, kiedy Fodor ma problemy z prawem. Wcześniej kilkukrotnie został przyłapany na prowadzeniu pojazdu mechanicznego, mając zakaz poruszania się nim.

W MMA Fodor ma rekord 7-3-1. Najbardziej znany jest z występów w WSOF, gdzie między 2015 a 2016 rokiem stoczył trzy pojedynki notując rekord 1-2.