MMA.PL Forum Newsy ze strony Luke Rockhold zgodził się na walkę z Andersonem Silvą na UFC 212 – decyzja należy do Brazylijczyka

Luke Rockhold zgodził się na walkę z Andersonem Silvą na UFC 212 – decyzja należy do Brazylijczyka

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by Bartłomiej Potępski Bartłomiej Potępski 19 min temu.

 • #108783

  Były mistrz wagi średniej Luke Rockhold (15-3), który był na gali UFC 210 powiedział portalowi padlokt.com, iż dostał ofertę walki z Andersonem Silvą (34-8, 1 NC) na gali UFC 212, która odbędzie się 3 czerwca w Rio de Janeiro. Amerykanin dodał, że natychmiast kontrakt podpisał i czeka teraz na ruch „Spidera”. Wszystko to spowodowane jest oczywiście wypadnięciem Kelvina Gasteluma (14-2), który naruszył warunki polityki antydopingowej.

  Więcej na ten temat wygłosił Dana White podczas konferencji prasowej po sobotniej gali, który wyznał, że negocjacje z Silvą zawsze należą do specyficznych,

  „Oczywiście, Anderson był gotów walczyć z Kelvinem Gastelumem, który jest bardzo ciężkim i niebezpiecznym gościem. Porozmawiam z Andersonem. Wszyscy w tym pomieszczeniu wiecie jak wyglądają negocjacje z Andersonem. Nie chodzi oto, że to zła rzecz, to proces. To jest proces, który muszę teraz przejść.”

  White dodał, że docenia waleczność Silvy i zrobi wszystko, by ten zgodził się na pojedynek z Rockholdem.

  „Jedną z rzeczy, którą zawsze szanowałem u Andersona jest to, że nie chciał znowu walczyć z Chaelem Sonnenem. On mówił: „Ten gość jest lekceważący i nie zasługuje na walkę ze mną.” A walczył. Tak było zawsze. Anderson robi krok, a następnie walczy. Anderson walczył z Cormierem na UFC 200. On jest twardy, człowieku. Jest największym gościem w historii i nie mogę się doczekać, aby przejść ten proces do walki z Luke’m Rockholdem. Zobaczymy co się wydarzy.”

  Jak myślicie, Anderson Silva zdecyduje się na walkę z reprezentantem AKA?

 • #108787

  Już wspomniałem o tym we wcześniejszym wpisie. Osobiście uważam że nic nie stoi na przeciwko aby Silva zgodził się na walkę..

   

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.