MMA.PL Forum Newsy ze strony Dwa lata temu przegrał z Borysem Mańkowskim w KSW, a wczoraj wygrał TUF 25: Redemption – Jesse Taylor!

Dwa lata temu przegrał z Borysem Mańkowskim w KSW, a wczoraj wygrał TUF 25: Redemption – Jesse Taylor!

This topic contains 1 odpowiedź, has 2 voices, and was last updated by Baddream Baddream 4 miesiące, 2 tygodnie temu.

  • #120912

    Walczący zawodowo już ponad 10 lat, 33-letni Amerykanin Jesse Taylor (31-15) został zwycięzcą 25. edycji The Ultimate Fighter! Znany z występu w okrągłej klatce KSW zawodnik, poddał w drugiej rundzie Dhiego Limę na minionej gali TUF 25: Finale w Las Vegas i został okrzyknięty zwycięzcą całego sezonu!

    Warto wspomnieć, że w październiku 2015 roku Taylor przegrał z mistrzem wagi półśredniej KSW, Borysem Mańkowskim przez poddanie w pierwszej rundzie na gali KSW 32: Road to Wembley.

    Poniżej natomiast akcja kończąca wczorajszy pojedynek Taylora w finale TUF 25:

  • #120944

    Przez ten czas sporo się mogło pozmieniać w formie, z pewnością jest lepszy niż wtedy gdy walczył z Mańkowskim. Jednak nie zmienia to faktu, że Borys też poszedł do przodu i dałby radę w UFC. Oby tylko jak już skończy kontrakt z KSW nie poszedł za przykładem Mameda i nie został w miejscu.

The topic ‘Dwa lata temu przegrał z Borysem Mańkowskim w KSW, a wczoraj wygrał TUF 25: Redemption – Jesse Taylor!’ is closed to new replies.