MMA.PL Forum Newsy ze strony Alex Morono kontra Sheldon Westcott w rozpisce UFC Fight Night 104

Alex Morono kontra Sheldon Westcott w rozpisce UFC Fight Night 104

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by  Szymon Frankowicz 11 miesiące temu.

  • #89950

    Lutowa gala w Houston wzbogaciła się o ciekawe zestawienie w wadze półśredniej. Niepokonany w UFC Alex Morono (13-3) zmierzy się z Sheldonem Wescottem (9-3-1).

    Alex to 26-latek niepokonany od 7 występów. Do UFC trafił w zastępstwie za kontuzjowanego Kelvina Gasteluma na gali UFC 195, i niespodziewanie wypunktował Kyle’a Noke’a. Ostatni raz widzieliśmy go w klatce tydzień temu, kiedy to wypunktował Jamesa Moontasriego podczas karty wstępnej gali UFC on FOX 22.

    Sheldon jest finalistą TUFa, w którym rywalizowali Kanadyjczycy z Australijczykami. Przegrał w decydującej walce z Eliasem Theodorou, a jego kolejnym rywalem został Paweł Pawlak. Na gali w Krakowie  Kanadyjczyk musiał uznać wtedy wyższość Polaka, ale na pierwszej gali w tym roku przedłużył swoją przygodę z UFC pokonując Edgara Garcię na UFC 195.

    Powyższe zestawienie trafiło do rozpiski gali UFC FN 104, w której znajduje się min. walka Jana Błachowicza ze słynnym „OSP„, a walką wieczoru będzie powrót „Korean Zombie”, którego w oktagonie po ponad 3 latach przywita Dennis Bermudez. Gala odbędzie się 4 lutego w Houston.

The topic ‘Alex Morono kontra Sheldon Westcott w rozpisce UFC Fight Night 104’ is closed to new replies.